Prve milovanie - ako sa tam ma dostat?

Príspevok v téme: Prve milovanie - ako sa tam ma dostat?
zufala

Prosim Vas, pomozte!Mam chlapca, za chvilku to bude pol roka co sme spolu a uz ma to prestava bavit- teda ten jeden jediny problem- este sme sa spolu nemilovali a velmi by sme chceli, ibaze on sa tam nemoze dostat, pretoze ja som strasne moc stiahnuta.. Uz ked mi tam da len dva prsty tak to dost boli a on nemoze pokracovat, lebo potom ma pocit, ze mi ublizuje.. Prosim pomozte nam niekto, lebo uz nevieme co mame robit..

meili

Ked uz ako vravis "vnikne", tak ta to prave uz boliet nebude. To uz bude len ulava. Dolezite je to prave pri tom vstupe. Drzim palce.

zuala

Ok, skusim vsetko co mi pisete- naozaj vam dakujem.. Ja len, ze ked to tak sakramentsky boli ked sa do mna pokusa vniknut, tak si neviem predstavit tu bolest, ked uz vnikne..

thedzanka

musi ta palcovat dlhsie ak vravis, ze ta to boli pri dvoch prstoch tak...skus sa aj ty doma "roztahovat"pekne pod perinkou a uidis vysledky ochvilu to bude z dvoch na tri a ak ti to bude prijemne s prstami tak potom ta to vobec nebude boliet pri sexe:)vazne ja som nic necitila a moj priatel nema maleho:)pockaj si na to lebo ta sex bude boliet ako prejde to casom

meili

Zufala, predovsetkym ty sa uvolni. Neboj sa, nie je to nic strasne, presla si tym kazda. Priatel nech do teba vnika len velmi pomaly a to perovitymi pohybmi dnu von. Vtedy to boli menej. Bozkavajte sa, nech je na teba nezny, sepka ti pekne slovicka a pojde to. Drzim palce.

zufala

Nepomaha.. Ako casto? nie casto, pretoze takto sami mozme byt spolu maximalne tak dva razy do tyzdna- z coho sme samozrejme smutni..

zufala

Zdravim, je to vtipne( teda mne uz teraz urcite), ze sem pisem, ale este sa nam to nepodarilo.. A uz to bude za chvilu rok, co sme spolu.. No, ale problem neni v blane, pretoze tu uz davno nemam- bola som aj u gynekologicky a ta to potvrdila.. Hm, lenze stale sa tam nemoze dostat s penisom viac ako tie tri cm, s jednym prstom v pohode az doneviemkam, ale tie dva(prsty) uz zase bolia.. Este mi aj asi pred 3 mesiacmi zistili polycysticke vajecniky a mala som aj mykozu- zevraj kvoli tej mykoze to neslo, ale aj ked som dobrala tabletky- na tu mykozu,aj krem, tak to stale nejde..Nevieme co dalej.. Ja to uz vazne chcem..A baby, ktore nemaju taketo problemy- budte stastne ako blchy, ze mate vsetko ok a mozte si naplno uzivat svoj sexualny zivot..

zizynka

ked uživam tabletkovu antikoncepciu a pijem alkohol donej ovplyvnuje to jej učinnosť?Alebo v kombinacii s tabletkami na alergiu????please poradte!!

paca

Zufala, este som zabudla, daj si pod zadok vankusik, to ta trochu vydvihne a bude do teba mat lahsi pristup, teda akmozem vraviet z vlastnej skusenosti. Ziadny strach, riadne sa uvolnite a sup do toho:-)