Priateľ má nemanželské dieťa

Príspevok v téme: Priateľ má nemanželské dieťa
kikasba

Chcela by som poprosiť o radu. Po roku čo som s priateľom mi nedávno povedal, že má 7- ročného nemanželského syna. Bál sa mi to povedať skôr (aj keď toto za dôvod nepovažujem) Veľmi ho milujem a chcem s ním ostať, ale je vo mne niečo čo ma od toho nie ani tak odrádza...ale niečo čo sama neviem pochopiť. Čo by ste robili na mojom mieste? Za odpoveď vopred ďakujem. Kika

jajka001_

takze, tebe nevadi, ze ti ho zatajil, ale mas problem sa vysporiadat s tym ze ma syna? ak ho lubis, casom to prestane byt problem. daj tomu cas.

kikasba

Ja nie som ani mäkká ani naivná, ale do istej miery sa dá stále odpustiť. A nie som ani slúžka ani upratovačka. Opakujem tu ide o mňa.

kikasba

Ja si ho vôbec nezastávam, mne o to klamstvo nejde, na jeho mieste by som to riešila možno rovnako, možno inak, neviem. Ja s ním chcem ostať lebo je to jediný muž pri ktorom sa cítim byť milovaná. Skôr som chcela počuť to ako sa s stotožniť s tým dieťatom, a nie aby ste tu všetci nadávali aký je zlý otec. Tu ide o mňa nie o neho. To dieťa za to nemôže a nevie čo sa deje.

natalia 123: Ak sa ti nič také nestalo tak to prosím ťa radšej nerieš. Je možné že mi môžeš byť dcérou tak ďalej prosím nekomentuj.

natalia123

Nevravim, o dobrej zienke ako takej. Aj ja som dobra. Myslim zienku, ktora je makka, nema svoj nazor, je naivna vzdy vsetkemu naleti. No prepac, ale s takou si kazdy robi co chce... Aspon vacsina chlapov. Mozno ty mi si taku chcel, ale viem ti zarucit, ze vacsina chlapov nie. len ako sluzku, upratovacku a domacu zienku. Pochybujem, ze by si ju aj vazili. Treba mat vlastny rozum, inak nato ludia doplatia...

Sue..

kikasba,tak mna by na tvojom mieste dost trapilo,ze mu s chlapcom staci byt 1 krat za mesiac...podla mna otec,ktory lubi svoje dieta urobi vsetko preto aby bol s nim viac ako raz do mesiaca...a,ze ho jeho mama nechce k nemu pustit?tak nech to riesi..ved predsa je to jeho syn...
uz toto robi o nim urcity obraz..nehovoriac o tom,ze rok dokaze tajit,ze ma dieta

natalia123

No akoze prepac, pises, ze namas ani 18, ani 25, ale tak na svoj vek si strasne naivna. priatel ti rok veril a ty mu teraz veris vsetko co ti povie? Prosim ta pekne, ked chalp vidi, ze si schopna mu vsetko hned odpustit, bude si s tebou vzdy co sa mu zachce...V kazdej vete sa ho zastavas a on ti spravil nieco take. Trosku sa spamataj, ked nie si zaslepene a naivne zalubena. Nevravim, ze to mas s nim okamzite ukoncit, ale zas ked uvidi, e je to v pohode a ze mu to tak preslo, tak si ta vobec nebude vazit. Zadny chlap nema rad dobrucke zienky, ktore vzdy skonia hlavicku a odpustaju vsetko rad radom. Ked nemas 18 alebo 25 a mas uz nejake skusenosti vo vztahu, tak sa aj podla toho spravaj...

AdamKrt

kikasba:

mne expriatelka tajila 2 deti cca rok, plus klamala v zavaznych veciach... Ale to nebol dovod na rozchod. Az to, ked ma zaprela pred exmanzelom.

udaj

kikasba, ak si ty myslis ze je to charakterne zatajit dieta, byt s nim raz do mesiaca a opusit to, tak s nim pokracuj, tu na fore do vasho vztahu nikto nevidi, len ty. Ja osobne by som preferovala muza s charakternejsim spravanim, lebo ak dokaze rok tajit vlastne dieta, tak s inymi vecami tiez asi problem mat nebude. Je ine zatajit na diskoteke taku vez a v normalnom, zdravom vztahu.