Priateľ má nemanželské dieťa

Príspevok v téme: Priateľ má nemanželské dieťa
kikasba

Chcela by som poprosiť o radu. Po roku čo som s priateľom mi nedávno povedal, že má 7- ročného nemanželského syna. Bál sa mi to povedať skôr (aj keď toto za dôvod nepovažujem) Veľmi ho milujem a chcem s ním ostať, ale je vo mne niečo čo ma od toho nie ani tak odrádza...ale niečo čo sama neviem pochopiť. Čo by ste robili na mojom mieste? Za odpoveď vopred ďakujem. Kika

Aja02

Počas tehotenstva je najviac zaťažené srdce,obličky, pečeň a vlastne celý organizmus. To mu vážne veríš, že jej spravil dieťa kvôli tomu aby bola zdravá? Akú mala diagnózu?

Sue..

suhlasim s jajkou,je to divne....ved ked bola chora tak bolo skor riziko mat babatko...nechce sa mi verit,ze lekar tazko chorej zene odporuci mat dieta..ved tehotenstvo,porod je obrovska zataz pre organizmus..neviem, pripada mi to,ze neni celkom uprimny...s matkou sa vobec nestretava?ako potom riesia stretavanie s chlapcom?..ved ho musi vyzdvihnut,odviest domov a nechce sa mi verit,ze pritom nepride do kontaktu s jeho ex...

kikasba

To je všetko čo mi tajil a v tom mu verím, za celý čas sme si fakt povedali všetko. So synom sa stretáva raz do mesiaca, ale pochybujem že majú dobrý vzťah kedže za ten rok bol stále so mnou. Ono to bolo tak, že jeho ex bola veľmi chorá a doktor jej povedal že keď otehotnie tak vyzdravie, takže on to spravil preto lebo ju ľúbil. Bol s ňou 7 rokov a po 3 rokoch otehotnela a keď s ňou začal chodiť ona už mala 5 ročnú dcéru. Po 7 rokoch si našla si nového priateľa, tak od nej odišiel a prisahal mi že nie je nijaká šanca aby sa ku nej vrátil. S matkou syna sa vôbec nestretáva. Plánujeme spoločný život, spoločné bývanie, proste všetko. Chcem počuť názory iných ľudí. Moji rodičia to akceptujú a nevadí im to.
Ďakujem za názory.
Kika

hmko

Tiez si myslim, ze rok je uz dlha doba na to aby Ti to mohol povedat skôr. Ved Ti to mohol povedat este ked ste boli len kamarati a ste si dôverovali, tym, ze by Ti to povedal by Ti dokazal, ze Ta ma rad a Ti dôveruje. Ked sa bal to povedat pocas kamaratstva tak to mal povedat na zaciatku vztahu. Mat nemanzelske dieta je predsa vedz, ktoru by mal druhy vediet uz hned na zaciatku. Ja by som to povedal hned aspon by som hned zistil ci somnou chce ostat ci nechce lebo mam dieta.

elsa5.5

Kikasba,no ja by som sa ho opýtala či je ešte niečo o čom neviem,s tým synom sa nestretáva?ja by som zisťovala ako dlho s ňou bol,dôvod rozchodu,kde býva tá jeho ex-priateľka so synom?po roku niečo také povedať naozaj vzbudzuje nedôveru,s tebou čo plánuje?koľko má rokov a ty?

veronika1211

kika, asi by ma to velmi sklamalo. rok je naozaj dlha doba a on by mal byt skroej na svojho syn pysny a chvalit sa s nim ako ho zatajovat. neviem ci by som mu este dokazala verit na 100%.
viem ze to je tazke, ale nechaj si cas, nepotrebujes sa predsa rozhodnut hned. nechaj tomu volny priebeh a uvidis ako to v tebe vzrastie alebo poklesne. drzim palce.