Vytiahne slnko farbu aj z farbených vlasov?

Príspevok v téme: Vytiahne slnko farbu aj z farbených vlasov?
misheliiiiik

mám farbené vlasy(momentálne už nefarbím a svoje mám vyrastené asi 1,5 cm).Zaujíma ma, keď v lete pojdem na dovolenku, a budem mať dajme tomu vyrastené svoje vlasy tak 5-10cm, či mi slnko vytiahne farbu rovnomerne aj zo svojich aj farbených. Lebo keď budem mať polku vlasov svojich a polku farbených a vytiahne mi len z mojich, a budu bledšie, bude to vyzerať divne :/ .. Lebo pamatám si že mi vždy vyťahovalo slnko, len ma zaujíma ako je to s farbenými vlasami. budem rada ak sem napíšete nejakú skúsenosť s tým

Verooonka

urcite ano!!! slnko a more, to je riadny zabijak na vlasy...mne ich vzdy riadne zosvetli, ale aj vysusi a ponici :(

misheliiiiik

hej viem že henna je dobrá, preto prechádzam na ňu, lebo kedysi som mala peroxid, bola som peroxidová blondína a odvtedy sa mi začali problémy s vlasami, lámali sa, lámu sa doteraz, strašne pomaly mi rastú a stále mám rovnakú dĺžku. Som už hnedovlasá ale chemicky. Uź teraz je to lepšie čo sa týka lámania, ale aj tak sa dosť vlasov láme stále.ale už som pred 2 týždnami skončila s chemickým farbením preto henna. A ja mám skúsenosť keď som bola menšia, tak mi vźdy slnko vytiahlo

betkacat

ja mám skúsenosť, že mi vytiahlo farbu z farbených ale mojich nie, ale ja som tmavá, tak možno za to...henna je dobrá volba, pekne sa po nej lesknú vlasy aj ich vyživuje

misheliiiiik

ja si nejdem už vobec farbiť vlasy ničím, len začnem používať bezfarebnú hennu.. A to mi nezafarbí nijak.. chcem si nechať vyrásť svoje vlasy

agaven ja

Slana voda dava inak stahuje farbu tiez rada farbu si radsej daj po dovolenke .A ked das tak napriklad medena mozes ostat hrdzava .

misheliiiiik

no to som rada, lebo som myslela že mi to vytiahne len z mojich vlastnyých, a poto by to vyzeralo divne. Nevadí že to nebude nejak rovnomerne, len nech to neni že polka vlasov bledá a polka tmavá, tak preto.. a naposledy som sa farbila asi pred 2 týždnami, a už ani neplánujem takže tak

summerwinter

Áno, slnko ti vytiahne farbu aj z farbených vlasov. Neviem síce či to bude rovnomerne, ale vytiahne. Napríklad, moja mama má úplne sivé vlasy a farbím jej ich na béžovú blond. V lete jej slnko vytiahne vždy až do bielej farby a teraz v zime ich má pekne béžové. A tiež ti vyťahá, aj keď si si farbila na tmavšiu farbu.