co si myslite o tom ak...

Príspevok v téme: co si myslite o tom ak...
el nino

priatel, nece abo lepsie povedane radsej ide na inu smenu v praci ako chodim ja, tvrdi mi ze to kvoli peniazkom...ze lepsie zarobi na nocnej...a ja robim dennky...a tiez to ze by sme sa iba potom hadali kebyze sme stale spolu, a kedze je ziarlivy a velmi iba by mi robil sceny...a takto sme si vraj aj vzacnejsi, ja sa vsak bojim ze sa od seba vzdialime ked nie sme stale spolu. Mozno ma pravdu, no ked pozorujem pary..vzdy ten partner ce byt s priatelkou na tej istej smene...vzdy hoci, je pravda, ze je to len o rutine...a ze sa vidia vsade...v praci, doma...stale...a ziadne take ze tesenie sa na toho druheho....neviem mam zmiesane pocity...preco radsej tam ako so mnou....a nie nema inu...to len tak mimochodom...tak co je lepsie, byt spolu stale...i v praci,,ako to pary robia alebo ma pravdu, ze lepsie byt takto...hmm....trapi ma to ...ze ci nece byt uz so mnou, ci mu stacim na tych par hodin...ci potrebuje trosku volnosti....abo....dakujem za nazory...:) ...t

jajka001_

tvoj priatel ma pravdu, o chvilu by ste si liezli na nervy. ale zalezi aj ako dlho ste spolu, co robite inak, kolko ste spolu mimo prace.