Zapal vajecnika?

Príspevok v téme: Zapal vajecnika?
Vlax

Dobry den,ja mam taky problem ze zhruba pred pol rokom som mal zapal laveho vajecnika odborny doktor my povedal ze je to zapal vo velkostí orecha.predpisal my antibiotika a kludny režim a zapal zmizol.lenze uplne nezmizol taka mala gulicka tam ostala na kontrole my povfal ze nalez je v norme.kedze to nebolilo už tak bolo v poriadku.ale ta mala gulička tam furt je a občas sa bolesti na chvilu vratíĺi..a pobolievalo to ale nje nejak silno a teraz zas a ta bolest ide az do laweho boku taka tupa opakujem nje silna.ale skor pretrvavajuca a pritom sa nijako nepremaham.a teraz aj ked si tu malu guličku pri vaječniku chytim tak ma to bolí a zvetši sa my aj boles vtom boku a neviem čo mam robit aní čo to može byt.či nje nečo wažne čo by mohlo mat časom nasledky.prosim poradte pomôžte.doktor ako ho poznam čo to ma nastarosti urolog či kto my isto povie len že to nič neni a bodka.ale nemôže byt nič kf takto to pobolieva.prosim poradte.dakujem.

nicool

správne nazvanie semenník :D tiež sa mi to nezdalo a radšej sa informuj u lekára važne ti to stojí zato... aby si nelutoval.. ak to je niečo vážne a v skorom štádiu si to zachytil tak to je potom v pohode ale ak by si to nezachytil tak ... môže to byť problém

petul

ved sa mi to aj nezdalo, ze hovoris o urologovi....ale je tiez zvlastne ze ked tam lekar nahmata hrcu, tak to pomenuje zapalom....byt tebou, tak ked to neprestane zajst za inym urologom (mas pravo navstivit ktorehokolvek) a pocut jeho nazor. Radsej navstivit aj viacerych aby si mal istotu a neliecit sa u lekara, ktory berie vsetko na lahku vahu

vlax

no ja sa musim opravit nije vaječnik ale vajcooo bo som chalan zle som to pomenoval prepačte no zistil to tak že nahmatal pri vajci tvrdu gulu bolavu a povedal že je to zapal

petul

ako urolog zistil ze mas zapal na vajecniku???to riesi gynekolog a ta gulicka o ktorej hovoris nie je asi zapal ale cysta a ked ta moc bolela tak ti asi praskla a antibiotika zahojili jej podrazdenie...a teraz ta boli podla ovulacie alebo namahy....ale cysty, ktore bolia je potrebne sledovat gynekologom, aby sa nestalo, ze ti "obmota" vajecnik alebo nestastne praskne...inak ked neboli tak sa to moc neriesi, zije s tym vela zien