Nemam sa s kym o tom porozpravat...

Príspevok v téme: Nemam sa s kym o tom porozpravat...
arabeska

Dobry den. Trapi ma jedna vec, nemam sa s kym o tom porozpravat, rozhodla som sa preto napisat na forum.
Mam 25 rokov a som vydata. Moj manzel si minule pisal cez chat s kolegynou. Je to kolegyna, s ktorou sa poznam aj ja, parkat sme boli u nej na navstevu. Videla som, ze vzdy, ked sa k nemu priblizim chat vypne. Pytala som sa ho s usmevom, ze preco to robi. Snazil sa to uhrat tak, ze zvelicujem a ze proste len nema rad, ked ma niekoho "za chrbtom". Mne to vsak nedalo ze preco robi take drahoty a ked siel urobit kavu, otvorila som si chat. Docitala som sa, ze ta kolegyna sa velmi trapi - kvoli chlapom. Nic konktretne tam ohladne toho nebolo, ako som pochopila, nechcela velmi o tom pisat. Nakoniec vsak hodila kompliment mojmu muzovi, ze aky je on dobry chlap. A moj manzel jej nad to odpisoval veci typu, ze "aj ty si ako z ineho sveta" "si proste anjelik"...
Zaskocilo ma to! Neviem, ci sa mam bat a vidiet za tym nieco viac alebo to brat len ako prejav empatie zo strany mojho muza, ze sa snazil psychicky pozdvihnut zdeptanu kolegynu...?

Kubo11

Vlastník servera www.butlava-vrba.weebly.com nakonfiguroval svoju stránku nesprávne. Kvôli ochrane vašich údajov pred odcudzením Firefox blokuje pripojenie k tejto webovej stránke.

butlava vrba

❱❱ CHÝBA MI BLÍZKY ČLOVEK, NEMÁM SA S KÝM POROZPRÁVAŤ, POKECAŤ ❱❱ Ste na tom rovnako? ❱❱ MÁTE SVOJU BÚTLAVÚ VŔBU?
❱❱ www.butlava-vrba.weebly.com
❱❱ Pomáham uvoľňovať nahromadený stres tým, že hovorím s ľuďmi, ktorí cítia nedostatok ľudskej konverzácie vo svojom živote, ​alebo nemajú s kým hovoriť o svojich problémoch a tažkých životných situáciach. Som ochotný počúvať Váš citový výlev.
❱❱ Špecializujem sa na klientov, ktorý sa potrebujú IBA vyrozprávať a tým odstrániť stres a negatívnu energiu, ktorú pocitujú.​​
❱❱ Rozhovor cez skype / telefón, je to isté ako keby ste hovorili so svojím priateľom

doubledog

moji kolegovia sa tiez niekedy oslovuju takym sposobom, ze nezainteresovany clovek by mohol nadobudnut dojem, ze medzi nimi nieco je

takze si treba hlbsie overit, co je za tym, veci niekedy vyzeraju inak, ako su

sipka

ajaj, ako to tak citam male dejavu.
Svojho casu som mala podobny problem. Priatel bol vzdy ku mne viac ako pozorny, mily, tiez som si myslela na take neznosti mam iba ja monopol, ale po case som prisla na to, ze on je taky ku kazdej:( Pokial islo o rodinu, mama, sestra, okay, strpela som aj byvalu, ale ked si pisal s kolegynou, o ktorej mi hovoril ako mu leze na nervy, ze honey, tak mi uz zamrzol usmev na tvari. A potom s dalsimi kolegynami, ze oni maju tak zohraty kolektiv...no neviem, neviem co mysliet o takom...najviac mi vadilo, ze na vsetko som musela prist na(e)hodou ja a nepovedal to sam. ak nieco neznasam su to tajnosti, a ked si niekto zamerne vymazava od jednej osoby smsmky,maily....mozno keby povedal otvorene, ze su to kamaratky, beriem to ok, ale ak niekoho predomnou ociernuje, a k danej osobe vstupuje ako najlepsi kamarat, je to cudne. napokon sme sa rozisli, pre ine, ale napokon sa dal do kopy s jednou kolegynou....on v tom case vypisoval kadejake cmuky, obiatia a pod. mne, aj ked sme uz spolu neboli....odkedy viem, ze niekoho ma som prerusila veskere kontakty...niekto asi rad hrava na viacere strany.

vo vztahu je asi fakt najdolezitejsia otvorena komunikacia, povedat ozaj vsetko co si myslime, nie len same pozitiva, naslubovat hory doly, byt aj pozorny, ale pritom skutek utek. kadejake "aferky", v ktorych sice k nicomu nedojde, ale tajit si ich ako oko v hlave uplne nezmyselne...

na tvojom mieste sa na takeho vykaslem, bude to robit zas a znova a nikdy ani nepochopi, ze urobil nieco zle. aspon tak z mojej skusenosti.

drz sa!

arabeska

Prisiel vecer a na mna sadla aj tazka depka nic ma nebavi, nic nevladzem robit. Pisem tu hlavne preto, ze sa o tom nemam ani s kym porozpravat. Citim sa teraz velmi sama.

xy:)

v pohode :) lahke to nebude. ale da sa to a to je to pozitivum na celej tejto negativnej veci. hlavne vela stastia :)

xy?)

arabeska, casom na to prides, ci mu mozes, pripadne nemozes verit. tiez som mala nastrbenu doveru v niekoho, komu som verila, ziskat ju spat vobec nebolo lahke a nehovorim, ze sa to aj stalo. proste si treba dat dole ruzove okuliare, pretoze vsetci sme ludia, vsetci robime chyby a nikomu nad hlavou svatoziara nesvieti. aspon vies, na co si mas davat pozor. v mojom pripade tomu pomohol cas, treba sa zmierit, ze sa stalo to, co sa stalo a ist dalej, nevytahovat stare hriechy, ale mat sa napozore.

arabeska

Ahojte, dakujem za reakcie. Ja tu neriesim to, ci som mu mala dat tie facky alebo nie, ci som bola prehnane hystericka alebo nie. Jednoducho ked na moju otazku takmer bez emocii odpovedal "nic" a ja som mu nedokazala verit ani slovo, facka mi vyletela. Ale rozoberat facku podla mna v tomto pripade nie je dolezite. Pre mna je dolezite to, co bude dalej...

V piatok sa mi to snazil nejako povysvetlovat cely vecer, sice jeho vysvetlenie nechapem doteraz, ale asi su ozaj muzi z marsu a zeny z venuse. Vikend sme prezili relativne v pohode. Ale mna stale vnutorne trapi - co dalej? To ho mam teraz stale kontrolovat? Citat mu chat, maily, sledovat mobil? Jednak ma to nelaka a jednak to asi ani nie je riesenie /nehovoriac o tom, ze teraz si da urcite na to vsetko 100x vacsi pozor/. Ako mam zistit, ci splni co slubil? Ze uz si tak nebude vypisovat s kolegynami. Hovorit teraz o nejakej dovere je tazke, lebo moja dovera voci nemu je riadne nastrbena. Milujem ho, chcem mu verit, ale po tychto veciach by som uz proste ruku do ohna za neho nedala - aj ked je milujuci manzel, pozorny, stara sa o mna, poslucha ma, pomaha mi, je mi oporou, aj milostny zivote je okej. Tak ja neviem, kde som urobila chybu :( nase manzelstvo sa mi zdalo skvele. Velmi dobre si rozumieme, skvele sa doplname, nemali sme nejake problemy. Moj manzel navyse mi vzdycky prisiel praveze iny - ze ho ine zeny neinteresuju, skor bol na zeny kriticky a stale sa tak nejak chvastal, ze aky je on stastny a spokojny s tym, aku zenu ma. A zrazu objavim, ze je nezny a nadstandarne pozornym aj k inym zenam - aj to prispelo k este vacsiemu soku.

Co by ste robili dalej na mojom mieste vy?

fatra

Nie som vydata ani nic ale ja by som to riesila to neje rada ani nic. Moja skusenost je asi taka mne sa stalo nieco podobne.Tiez som si precitala podobnu spravu od priatela jak si pisal s jednou kamoskou tiez ju poznam osobne ona sa prave vtedy rozisla zo svojim chlapcom mna to strasne nastvalo a povedala som mu konec ,ze ho uz nechcem ani vidiet.On mi povedal ,ze nemam robyt z toho tragediu vtedy som sa este viac nastvala.Tak som mu povedala ,ze mi to proste vadi ked si pise s inymi a take veci mi dal heslo na fb ,ze si mozem kontrolvat co chcem,ze ma nepodvadza,ze to bola len taka sranda.pre mna to fakt sranda nebola:((( a nakoniec som mu aj tak odpustila.ked mi nieco vadi tak sa nebudem tvarit ,ze nie aj za cenu toho ak to vyznie ,ze som nejaka hysterka.prietelovy by sa asi tiez nepacilo keby som si ja tak vypisovala s niekim o takich veciach cez internet tak nech to nerobi ani on.