Nemam sa s kym o tom porozpravat...

Príspevok v téme: Nemam sa s kym o tom porozpravat...
arabeska

Dobry den. Trapi ma jedna vec, nemam sa s kym o tom porozpravat, rozhodla som sa preto napisat na forum.
Mam 25 rokov a som vydata. Moj manzel si minule pisal cez chat s kolegynou. Je to kolegyna, s ktorou sa poznam aj ja, parkat sme boli u nej na navstevu. Videla som, ze vzdy, ked sa k nemu priblizim chat vypne. Pytala som sa ho s usmevom, ze preco to robi. Snazil sa to uhrat tak, ze zvelicujem a ze proste len nema rad, ked ma niekoho "za chrbtom". Mne to vsak nedalo ze preco robi take drahoty a ked siel urobit kavu, otvorila som si chat. Docitala som sa, ze ta kolegyna sa velmi trapi - kvoli chlapom. Nic konktretne tam ohladne toho nebolo, ako som pochopila, nechcela velmi o tom pisat. Nakoniec vsak hodila kompliment mojmu muzovi, ze aky je on dobry chlap. A moj manzel jej nad to odpisoval veci typu, ze "aj ty si ako z ineho sveta" "si proste anjelik"...
Zaskocilo ma to! Neviem, ci sa mam bat a vidiet za tym nieco viac alebo to brat len ako prejav empatie zo strany mojho muza, ze sa snazil psychicky pozdvihnut zdeptanu kolegynu...?

xy:)

arabeska, to odmietnutie navstevy - podla mna to nic nevyriesi, iba ho nahnevas a bude nahnevany na teba a ty budes ta zla.

goccia

arabeska

tak to som zvedava, ako zareaguje manzel, moze to vyvolat medzi vami konflikt, ale s tym asi ratas

mozno to bude brat ako truc akciu. nebolo by lepsie riesit to najskor slovne a az potom sa spolu dohodnut na nejakom postupe?

arabeska

to odmietnutie navstevy som myslela tak, ze obaja nepojdeme. Ked pride s tym, ze sme k nej opat pozvani, tak poviem, ze nikam nejdeme - takto som to myslela. Ona tym, ze je single, byva sama v byte, casto si vola navstevy - asi aby zahnala pocit samoty. Takze predpokladam, ze neprejde vela casu, kedy budeme opat pozvani.

goccia

arabeska

odmietnutie navstevy takisto neodporucam. to nic nevyriesi. akurat ta bude zhryzat, ze su spolu a ty sedis kdesi doma a rozmyslas, ako sa asi spolu bavia.

xy:)

veronika, ja velmi dobre viem, ze kazdy je iny, ale ked niekto niekoho nazve anjelikom, zvlast chlap, tak hovorim, ze to nie je ok.
arabeska, no co mozes robit, bud pozorovat alebo sa ho na to mozes rovno opytat.. pochybujem, ze odmietnutim navstevy u nej to tvojmu priatelovi docvakne..

goccia

btw. on vobec nemusi mat ziadne umysly. len je mu prijemne rozvijat priatelsky vztah tohto typu. lenze je to velmi tenky lad. ak by som ja dostala druhu sancu riesit to inak ako som riesila, tak tentokrat by som to uz nenechala s tym, ze ved ja mu doverujem a nie som predsa stihacka. ono je na mieste dat mu najavo, ze doverny vztah s inou zenou moze velmi lahko ohrozit vas partnersky vztah. nemusi mat ten umysel, moze do toho spadnut. ak mu toto povies, tak ak nie je hlupy a zalezi mu na vas dvoch, zamysli sa nad tym a snad ti da aj zapravdu. nemusis mu pritom nic hovorit, ze si videla, co si pisu. jednoducho mu len povedz, ze mas dojem, ze si pisu o niecom, o com zrejme nechce, aby si vedela.

daj si na to pozor, fakt to ries