som k nemu zla ,,,

Príspevok v téme: som k nemu zla ,,,
jujjunka

ahojte prosim vas pomozte mi v poslednes dobe som strasna k svojmu priatelovi ,, vadi mi vsetko ked ide von s kamaratmi a chcem aby bol stale pri mne ,, jemu to uz vadi ze ked je vonku mu zavolam aj 20krat ze co robi a tak ,, mozno to bude tym ze ma uz raz podvidol a chcem ho pri niecom nachytat ,, ja neviem ,,, a v poslednej dobe by chodil len von ,,, a mne to lezie na nervy ,, ja uz neviem ani ci mam pravdu ja ci on ,,

Tyshka

prosimt a moja mila ked ta uz podviedol tak hend zajtr amu davaj konec! baba teda zena musi mat taku hrdost naseba ze ju nech enpodvedia ked uz raz to spravil tak to spravy dalsi krat a dalsi rkat ty otom ani nebudes vediet mozno to uz aj spravil!ked ta podviedol neciti ktebe nic uprimne je to chudak ktory si envie vazit babu!sernanho viem jeto tazke ale domysli si ci m neskor tym horsie viem ocom hovorim soms tym skusena!

izabela neu

Ahoj, neviem ci by som to nazvala, ze si k nemu zla. Skor sa trapis a bojis, aby ta znovu nepodviedol. Ja osobne by som s nikym kto by ma podviedol nedokazala a ani nechcela byt. Dobre si rozmysli, ci chces s niekym takym ostat, pretoze podviedol ta raz, moze to urobit hocikedy zase. A vztah, kde musis priatelovi volat 20 krat, ked je s niekym vonku, je dost blby.