poradte, pytat sa ci nie?

Príspevok v téme: poradte, pytat sa ci nie?
denninka

ahojtee, potrebujem radu. davam sa prave dokopy s mojim byvalym chalanom a vsetko je uplne super az na jednu vec. rozisli sme sa koli tomu ze nam to dlhsiu dobu neklapalo a on mal jednu slabu chvilku s jednou babou. k sexu nedoslo iba teda sa opili a nieco medzi nimi bolo. ona ho potom este otravovala ale on s nou uz nic nechcel mat a tak ju to prestalo bavit, jednoducho to bol prenho skrat a k nej vobec nic neciti. presiel daky cas a po odluceni sme si k sebe opat nasli cestu, ako vravim vsetko je znova super az na to, ze ma prepadaju myslienky na nu, rozmyslam kto to bol ako sa vola ako vyzera, az mi to nedalo a spytala som sa ho na to...nechce mi to povedat pre moje dobro, on na to uz nemyslel chcel nato zabudnut co sa mu aj darilo, nieje to pre neho pekne obdobie a ja som mu to opat pripomenula a nechce mi o tom nic vraviet...ja by som vsak chcela vediet pravdu nech som kludna nech stale nad tym nerozmyslam, ale on to berie inak..co myslite, co je lepsie? radsej mam nato ozaj sa snazit zabudnut aj ked viem ze to bude tazke? alebo to mam este skusat? on nechape ako to myslim ja ze som len zvedava, som si ista ze s nou nic nemal ani nema a chcem len vediet kto to je a on je sklamany ze to riesim:( ze chce zacat od nuly somnou a takto sa to neda:( neviem, poradte...

denninka

jj diik, mate pravdu
jajka, kamoska to nieje je to nastastie niekto koho nepoznam a nastastie aj niekto s kym sa on nevida ani v praci ani nikde, proste to bolo take nahodne ako keby
a kafik mas svatu pravdu, ja to viem akurat ze ma to este trocha zerie to je vsetko...ale mas pravdu ze som prenho dolezita a nechce sa v tom uz vrtat, dnes bol strasne smutny z toho, vraj ho to trapi ze to chcem vediet je to prenho velky omyl a minulost a uz nato aj zabudol a citil sa stastny a ja som to tym pokazila, aj naladu aj taku harmoniu medzi nami
aj ked ma asi obcas budu prepadat tie myslienky, necham to radsej

kafe

On nechápe ako to myslíš. A chápeš TY JEHO?! Chápeš prečo na to chce zabudnúť?Nie. Tak čo chceš?
Si pre neho dôležitá, možno ho to zakopnutie bolí, nechce tie spomienky oživovať a ty ho žiadaš aby sa zase vŕtal v kuse bahna.. ale on nechce, rozumieš? Načo sú ti detaily a mikroskopický rozbor, proste šliapol, vedľa, tak sa na to vykašli.