ja uz zenam naozaj nerozumiem...

Príspevok v téme: ja uz zenam naozaj nerozumiem...
frejko

To, co sa mi nedavno stalo, skusim zhrnut do par viet.
Spoznal som jedno dievca. Velmi sa mi pacila. Postupom casu som ju zacal pozyvat hrat tenis a vzdy so mnou isla. Vtedy sme si zacali vymienat pohlady. Potom sme vymenili facebook, cislo atd. Neskor sme chodievali spolu von, az som sa jedneho dna ocitol u nej v byte, kde sme pozerali film ... dlho vsak pri pozerani neostalo, prisli dotyky, a bozkavanie.. toto sa opakovalo niekolko krat. Velmi som sa na nu namotal. Zdala sa mi naozaj super baba .. myslel som si ze to bude ta prava.. ked som sa s nou vsak chcel porozpravat o nas dvoch, povedala mi, ze ma frajera a to dost dlho, a je s nim stastna. To ma dost sokovalo, ale povedal som si ze to este predsa skusim, mozno maju spolu nejake problemy ved inak by mi nedovolila to co mi dovolila.. pokracovali sme v nasich "filmovych veceroch" az to nakonec skoncilo tym, ze sme sa pomilovali. Na druhy den som sa s nou zas porozpraval, ze preco to robi ked ma toho chalana ... povedala, ze su od seba moc daleko, a obcas jej chyba pusa, pohladenie atd. Potom sme sa asi tyzden nevideli. Ten tyzden sme si iba pisali na FB, kde bola ku mne mimoriadne odmerana, a povedala, nech zabudnem na to, co medzi nami bolo. Nechapal som... pochopil som, az ked som sa dozvedel ze bola v tom tyzdni par dni s tym svojim chalanom. Od vtedy je konec tohto naseho "romaniku", ona je ku mne uplne odmerana, neprijemna, vobec sa so mnou nebavi. Najhorsie na tom je ze ja som sa na nu uplne namotal a je mi strasne luto, ze to uz skoncilo :( .. nechapem kde som spravil chybu..akoby to uz nebola ona .. zeny, fakt poradte mi kde som spravil chybu a ako to mam napravit ?? lebo ja vam uz fakt niekedy neorzumiem niektorym ..

natalia123

a este jedna vec, ked si zistil, ze ma frajera, neviem preco si s nou neskoncil uz vtedy...no mna by to dostalo uplne a takemu niekomu by som sa uz nikdy neozvala... uz to mi ma sklamalo, ze ako ho klame a ako hlupo a nezodpovedne sa sprava vo vztahu...

natalia123

Tak taketo zeny nechapen ani ja. Ja mam vztah na dialku, chyba mi objatie a pohladenie, ci bozky...ale nikdy by som sa neponizila nato, aby som priatela podvadzala a takto dlhodobo. Je to otrasne ako mozu existovat take mrchy. Absolutne netoji o to, aby si na nu myslel alebo nieco k nej citil. Ved vidis co robi svojmu priatelovi, neberie ohlad na tvoje city, ani na jeho city. To iste by robila tebe. Musis si urobit v hlave poriadok a pochopit, ze ani ty by si nechcel taku priatelku, ktora by ta podvadzala alebo klamala. Takym sa treba vyhybat zdaleka.

frejko

ja viem to som si aj ja hovoril ze hanbit by sa mala ona, len ju to ocividne netrapi .. s frajerom je aj nadalej, akoby sa nic nestalo a typujem ze o tom vobec nevie.. .. a najhorsie je na tom to ze mne velmi chyba ona a aj vsetko co som si s nou prezil, lebo ono sa to vyvyjalo velmi nadejne, a myslel som si, ze ona bude ta prava :(

Inner

seba z nicoho neobvinuj. Chybu si nespravil. Mozno akurat ste si mohli dat viac casu na vzajomne spoznanie sa. No ona bola ta, ktora podvadzala. Ked ju svedomie nehryzie za to, co urobila tebe a svojmu priatelovi, nestoji ti za to... skus to nejako prekonat. Hadam by si nechcel babu, ktora je ocividne a bezohladne schopna podvadzat...