Moze pes vidiet duchov?

Príspevok v téme: Moze pes vidiet duchov?
simkaaaaa

Prosím napiste ak mate niekto skusenosti s tym. Moj pes yorkshir ma 5 mesiacov. Ked som s nim sama doma, pozeram telku on ide do vedlajsej izby a zacne stekat a vrci pozera na jedno miesto..potom uteka prec a zase pride a steka zase na to iste miesto. Minule v noci zacal stekat z nicoho nic. Potom tiez stekal na jedno miesto sa pozeral a cuval pri tom. MOZE PES VIDIET DUCHOV??? mate skusenosti? sprava sa cudne. Dakujem

lost

0vecka
mozno len nemame dostatocne citlive (alebo vobec) pristroje na zachytenie duchov :)

inac tiez by ma to zaujimalo, ale na nete ak niekto da video, tomu 100% verit nemozem, cize tak skoro sa "pravdu" asi nedozviem, ale zaujimalo by ma, ci by si veril na duchov, ak by sa ti nejaky zjavil :)
ale nie tak jednoznacne zjavenie, skor take menej vyrazne..

jajka001_

ja som ducha este nevidela. mam s nimi taku dohodu - vy ostante na svojej casti tejto dimenzie, ja na svojej, a vsetko bude ok :)

0vecka

2 zuzuska pretoze sa neda na to pozerat... ked si tu niekto siri tie svoje hovadiny... takisto by si nechala napr hovorit raelianov napr niekomu z rodiny ze xcu tu pristat mimozemstania a oni potrebuju peniaze na postavenie pristavacej plochy??? toto sa tyka nas vsetkych a nexcem sa len tak prizerat ... najme ked sem napise niekto takuto somarinu a nikto nema nic proti kedze vecsina ludi ktory neuveria hned vsetkemu sa z takychto debat stiahne ... tak to potom niekomu kto je na pochybach moze prist ze je to nieco absolutne prirodzene...
robilo sa viac studii kde pozyvali media alebo isli do doma kde strasi atd atd.. jasne ze sa nic nepotvrdilo....

jajka001_

lost, ten zaver sa mi pacil :) vrati sa mu zrak vdaka mrtvej manzelke a on uz spekuluje ze si chce najst novu :) ked to zacuje jeho stará...:)

zuzuska

ovecka : ved tak naco ides do takych tem v ktorych sa posmievas a neveris na ne a nezaujimaju ta? len aby si vyvolala hadku? a nik sa do teba nenavaza pozri si prvy svoj komentar kto sa do koho navaza

0vecka

2 mdmoon tak daj link kde sa nieco take dokazuje... jeden pan v USA dava za dokazanie akehokolvek paranormalneho javu 1 000 000 dolarov nexces si zarobit??? je to smutne ze sa najdu ludia ktori veria na taketo somariny... BTW urobil som si tvoju woodo babku a napichal do nej ihly uz to citis??? ak nie coskoro to pride pocul som ze je to tutovka.... :-D

inaq sa mi paci ze sa ludia do mna navazaju za to ze hovorim ze to ze sa mi macka vysti pred dvere este neznamena ze sa tam usidlili sily pekelne.....