Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Aky snubny prsten

Príspevok v téme: Aky snubny prsten
Gilmore

Ahojte, chcel by som sa s vami poradit ohladne ziadosti o ruku. Riesim totiz dilemu aky snubny prsten kupit priatelke. Rozpocet som si stanovil max 2000. No a tu som narazil na mensi problem. Mam vybrate dva prstene. Som zastanca cisto konzervativneho vzhladu, takze chcem jednoduchu obrucku s jednym kamienkom. No ako som uz spomenul, mam vybrate dva prstene, obidva su v podstate rovnake, ale jeden ma vacsi kamienok a jeden mensi. su za rovnaku cenu, akurat cistota tych kamenou je ina. Ten mensi je najkvalitnejsi, krasne sa leskne, ale je mensi. No a ten vacsi je pekny velky, ale nie je taky kvalitny. Neviem sa rozhodnut do ktoreho ist. Damy co by sa vam viac pacilo? viete mi prosim poradit? dik moc za rady, resp. nazory. :)

Colorka

Potrebovala by som poradit s vyberom obrucok. Na trhu ich je tak vela a mam taky mensi problem, ze sa mi pacia asi kazde druhe. Je nieco, na co si davat pri vybere pozor? Celkom by sa mi pozdavalo, ak by boli obrucky v kombinacii farieb, co poviete?

Tereza0067

Ahoj, no ja osobne by som bola šťastnejšia menšiemu predsa je to praktickejšie a aj elegantnejšie :) I keď sú ľudia, kt. sa páči väčšie očko a viac vypuklé. Ale ak je ten menši kvalitnejší tak tým rozhodne nič nestratíš :) Určite by som išla do menšieho, aj sestra má menší a a mierne vypuklý od Rýdla len je z bieleho zlata a je nádherný. Veľa šťastia s rozhodovaním :)

Katarina0555

Ahoj, podľa mňa bude tvoja nastavajúca šťastná či jednému alebo druhému ide tu o to gesto, že ju požiadaš o ruku. :) Myslím si, že sa poteší obom rovnako ale ak už teda chceš počuť nejaký ten názor tak podľa mňa ten menší, je to elegantnejšie a nikde sa jej nezachytí. Ja osobne šom zástancom menších kamienkom a predsa ak je ten menší krajší aj kvalitnejší myslím si, že nemáš nad čím uvažovať. Kamarátka dostala od snúbenca taký stredný kamienok ale nádherný, na môj vkus trochu väčší ale veľmi kvalitný, tuším ho kupovali u Rýdla ale neviem či online alebo na predajni. Určite si to ešte premysli ale byť tebou neváhala by som a menším nič nepokazíš :) Držím palce s výberom.

najzlato

je to slovenska stranka, www.najzlato.sk tu je link na tu stranku, obrovsky vyber maju, take kusky, ze som az neveril a za dobru cenu, takze my sme nevahali, vybrali sme si a kupili :-) dufam ze priatelka bude z neho nadsena este dlhu dobu

erina23

Yety a ty hľadáš, akože snubný alebo zásnubný? lebo snubný = obrúčka :) Ja som od priateľa napr. dostala úplne iný zásnubný prstienok. Ja mám zásnubný prstienok z jantaru ::) Boli sme s priateľom na dovolenke a tam ho zbadal, tak mi ho kúpil, nestál veľa a je nádherný hlavne darovaný z lásky. Pôvodne sme si chceli dať obrúčky z chirurgickej ocele, ale nakoniec sme našli úplne jednoduché bez kamienkov a bez prikrášlenia maximálne si tam dáme dátum svadby: www.obrucky-rydl.sk, akurát neviem či sa mi tam ten dátum vojde, takže chceme zavolať alebo napísať :)

daniela14

My sme premýšľali niečo takéto: www.obrucky-rydl.sk je to veľmi zaujímavé. Nie sú ani tmavé ani lesklé a má to zaujímavé ryhovanie :) ale ešte sme sa úplne nerozhodli, možno si urobíme svoje vlastné prstienky, už len čakám na odpoveď koľko by tak trvalo vyrobenie originálnych obrúčiek :) Skúsili sme tam poslať aj nejakú predstavu na vizualizáciu, tak som veľmi zvedavá ako to celé "vypáli" ;)

Jooguda

Určite by som odporučil Vášmu priateľovi web, na ktorom som si vybral zásnubný prsteň ja a moja partnerka bola z neho úplne unesená. Nie je nad klasiku, široký výber od striebra, cez zlato až po titan. Verím, že si i Váš priateľ vyberie a jeho nastávajúca bude nadmieru spokojná ako tá moja :)
Aby som nezabudol, adresa toho webu je www.123snubniprsteny.cz

Andrea35

Tiež zdieľam názor, že menší kamienok je krajší, hlavne sa nikde nezachytí a nebude zlodejom prstienok na očiach. Samozrejme sú aj ženy, čo očakávajú, že budú mať veľké prstene. Ja mám niečo podobné ako: www.obrucky-rydl.sk úplne obyčajný, jednoduchučký a myslím, že je tam zirkon, lebo som partnerovi zakázala kupovať s diamantom alebo briliantom. Nevidím tam osobitne vôbec rozdiel, max. v cene

Lujza23

Myslím si že bude šťastná z obidvoch, ale keby je to na mne, určite si tiež vyberiem ten menší. Tak isto som dostala od priateľa, teraz už snúbenca snubný prsteň s trocha zložitejším designom ako mi vyhovuje, no aj napriek tomu som z neho nadšená. Zhodou okolností bol od už spomínanej firmy rýdl a môžem ju len doporučiť.