Aky snubny prsten

Príspevok v téme: Aky snubny prsten
Gilmore

Ahojte, chcel by som sa s vami poradit ohladne ziadosti o ruku. Riesim totiz dilemu aky snubny prsten kupit priatelke. Rozpocet som si stanovil max 2000. No a tu som narazil na mensi problem. Mam vybrate dva prstene. Som zastanca cisto konzervativneho vzhladu, takze chcem jednoduchu obrucku s jednym kamienkom. No ako som uz spomenul, mam vybrate dva prstene, obidva su v podstate rovnake, ale jeden ma vacsi kamienok a jeden mensi. su za rovnaku cenu, akurat cistota tych kamenou je ina. Ten mensi je najkvalitnejsi, krasne sa leskne, ale je mensi. No a ten vacsi je pekny velky, ale nie je taky kvalitny. Neviem sa rozhodnut do ktoreho ist. Damy co by sa vam viac pacilo? viete mi prosim poradit? dik moc za rady, resp. nazory. :)

dariell

Som rad, ze sa tu nasiel aj chlap s podobnym problemom. Zatial som pozeral len cez internet, nemal som cas a hlavne musel by som ist sam co nie je take jednoduche Ale mozno to poznas. Hladal som nieco jednoduche a tento som nasiel v 3D Zlatnictve, teda na ich stranke. Aj som s nimi volal a jedine co este potrebujem je zistit velkost, aby nedoslo k tomu, ze by bol maly alebo velky

myflo

@dariell ak sa ta smiem spytat, kde si taky nasiel? uz par dni sa pohravam s tym, ze by bolo fajn moj vztah s priatelkou posunut dopredu a chcel by som ju poziadat o ruku. hladam tiez nieco jednoduchceho a nie moc prehnaneho. ten co si nasiel ty je taky podla mojich predstav celkom

ximia

tak predstavu mas teda jasnu. inak ak ma rada jednoduchost, tym cirym kamienkom nemas co pokazit. takze prstienok by sme uz skoro mali. aj si pozeral, kam by si ho siel kupit?

dariell

To napadlo aj mna, no aj tak je problem vybrat kamienok. Co viem, tak by som chcel, aby bol z bieleho zlata a mal jeden kamienok. No premyslal som aky, ci farebny alebo ciry

ximia

a tak povedala ti to poptom jasne. najlepsie spravis, ak vyberies prstienok s jednoduchym kamienkom. to bude podla mna podla jej predstav

dariell

Aj hej. Par krat som zacal tuto temu, no len tak nenapadne, aspon som sa o to snazil. Jedine, co mi povedala, ze jej sa pacia take jednoduche prstene, nic prehnaneho. Ona inak ani moc sperky nenosi, len jednu retiazku s malym srdcom, co som jej kedysi kupil..