Aky snubny prsten

Príspevok v téme: Aky snubny prsten
Gilmore

Ahojte, chcel by som sa s vami poradit ohladne ziadosti o ruku. Riesim totiz dilemu aky snubny prsten kupit priatelke. Rozpocet som si stanovil max 2000. No a tu som narazil na mensi problem. Mam vybrate dva prstene. Som zastanca cisto konzervativneho vzhladu, takze chcem jednoduchu obrucku s jednym kamienkom. No ako som uz spomenul, mam vybrate dva prstene, obidva su v podstate rovnake, ale jeden ma vacsi kamienok a jeden mensi. su za rovnaku cenu, akurat cistota tych kamenou je ina. Ten mensi je najkvalitnejsi, krasne sa leskne, ale je mensi. No a ten vacsi je pekny velky, ale nie je taky kvalitny. Neviem sa rozhodnut do ktoreho ist. Damy co by sa vam viac pacilo? viete mi prosim poradit? dik moc za rady, resp. nazory. :)

tomino874

Ahojte, mozte mi poradit.. chcem poziadat priatelku o ruku, len mam dilemu ze aky zasnubny prsten by sa jej pacil.. nikdy sme sa o tom moc nebavili, tak vobec neviem aky mam vybrat.. mozte mi dat nejake rady? a pripadne nejake stranky kde by som sa inspiroval? chcem aby bol prstienok dokonaly

Naty63

juchuu a nasla som si na tej stranke zlatnicke studio svojho zlatnika a uz si budem sperky davat robit iba u neho, je to uplne super, som maximalne spokojna.. prsten a naramok je uplne krasny, podla mojich predstav :-)

Naty63

Ja som tam vybrala dcere prsten na narodeniny a sebe naramok, uz len musim pozriet na stranke zlatnickeho studia, kde najdem zlatnikov, ktori ich maju :-)

Linda703

ja som nad tym presedela cely vecer a nemohla som sa na to vynadivat.. len neviem ako sa to objednava z tej stranky

syslik740

je to slovenska stranka, www.zlatnickestudio.sk tu je link na tu stranku, obrovsky vyber maju, take kusky, ze som az neveril a za dobru cenu, takze my sme nevahali, vybrali sme si a kupili :-) dufam ze priatelka bude z neho nadsena este dlhu dobu

petra_beauty

neviem aký obchod mal na mysli syslik, ale viem že slušný výber majú na izlato, dá sas vybrať aký kameň, či biele či žlté zlato atď