Aky snubny prsten

Príspevok v téme: Aky snubny prsten
Gilmore

Ahojte, chcel by som sa s vami poradit ohladne ziadosti o ruku. Riesim totiz dilemu aky snubny prsten kupit priatelke. Rozpocet som si stanovil max 2000. No a tu som narazil na mensi problem. Mam vybrate dva prstene. Som zastanca cisto konzervativneho vzhladu, takze chcem jednoduchu obrucku s jednym kamienkom. No ako som uz spomenul, mam vybrate dva prstene, obidva su v podstate rovnake, ale jeden ma vacsi kamienok a jeden mensi. su za rovnaku cenu, akurat cistota tych kamenou je ina. Ten mensi je najkvalitnejsi, krasne sa leskne, ale je mensi. No a ten vacsi je pekny velky, ale nie je taky kvalitny. Neviem sa rozhodnut do ktoreho ist. Damy co by sa vam viac pacilo? viete mi prosim poradit? dik moc za rady, resp. nazory. :)

patienka

až teraz čítam, čo som tu napísala :) myslím trocha dopredu, no najskôr musím kúpiť snubák, teda samozrejme spolu s priateľom. za ten by som asi viac ako 300€ dať nechcela :(

patienka

žienky prosím vás viete mi poradiť dobré zlatníctvo, kde by som za prstienok nevysolila majlant a hlavne, aby bol aj kvalitny?

matila

aj ti teda niektory padol tak do oka, ze by si si ho vedela hned vybrat? no ak by sa ti dalo, hod sem fotku favorita. som celkom zvedava :)

dia58dia

Fotku zial nemam, musela by som ju pozriet:( Ako ja som najskor sondovala po internete a vybrala som si par zlatnictiev, kam by som sa chcela ist pozriet. Nakoniec ako prve za obet padlo 3D Zlatnictvo v Ba a veru bolo aj fajn, ze sme sa tam zastavili, lebo mali krasne kusky :)