Aky snubny prsten

Príspevok v téme: Aky snubny prsten
Gilmore

Ahojte, chcel by som sa s vami poradit ohladne ziadosti o ruku. Riesim totiz dilemu aky snubny prsten kupit priatelke. Rozpocet som si stanovil max 2000. No a tu som narazil na mensi problem. Mam vybrate dva prstene. Som zastanca cisto konzervativneho vzhladu, takze chcem jednoduchu obrucku s jednym kamienkom. No ako som uz spomenul, mam vybrate dva prstene, obidva su v podstate rovnake, ale jeden ma vacsi kamienok a jeden mensi. su za rovnaku cenu, akurat cistota tych kamenou je ina. Ten mensi je najkvalitnejsi, krasne sa leskne, ale je mensi. No a ten vacsi je pekny velky, ale nie je taky kvalitny. Neviem sa rozhodnut do ktoreho ist. Damy co by sa vam viac pacilo? viete mi prosim poradit? dik moc za rady, resp. nazory. :)

siruma

noo tak to zni už sľubne. kdeže ste boli pozerať? ja osobne mám jedného favorita, ale som zvedavá aký je ten tvoj, tak nás prosím ťa už dlho nenaťahuj :)

siruma

susana33 - aj pochybujem, že by celý výber chcela riešiť cez internet. to sa podla mna ani nedá, resp. aj hej, ale to by si asi musela vybrať nejaký vystavený kus

susana33

myslim si, ze tie kvalitnejsie hej. no ak by si chcela taky na mieru, asi by som to cez net neriesila. budes ich musiet priamo aj navstivit

siruma

a vieš čo, možno by to ani nemusela byť nejaká pálka. no záleží však aj podľa toho, koľko a aké kamienky chceš. nemáš nejaký obrázok toho, čo by si na ňom chcela mať?

dia58dia

Chcela by som sice taky jednoduchy, no vyskladala by som si ho mozno rada aj sama. No neviem, ci to nebude moc drahy spas potom, ak by som ho chcela na mieru podla seba :(

dia58dia

Klamala by som, ak by som tvrdila, ze nie :) Chcela by som si ale stanovit mozno na zaciatok aspon rozpocet a riadila sa aj podla neho. v tomto som tak povediac stratena a neviem, kde sa po nom poobzerat. Inak ak ti mozem prezradit, tak by sa mi pacil prstienok niecim vynimocny..