XL-S medical

silvus28

Hillary, Adipex som skúšala aj ja a nepomáhal, len čo mi z neho bolo strašne zle, búšilo mi srdce a mala som závraty, skoro som odpadla, takže je nebezpečný, ruky preč od neho!!!

majka_21

Petulka, najnovsie v rodine bolo uzivane Allie. Ale aj to bolo spajane s dietou a len co sa zjedlo viac tuku, tak bol rosambol na toalete... A v letaku sa tiez odporucal pohyb pri zhadzovani kil. Takze ked si to zosumarizujeme, odporucali upravit stravu a pridat pohyb - to iste, co sa hovori na mnohych zdravych forach, len oni k tomu pridali tieto "zazracne" tabletky.

peťulka11

ahojte, áno o Adipexe som počula. Ja sa snažím chudnúť ,ale vydržím iba chvilu, a potom priberiem naspäť, tieto lieky vyjdú dosť peňazí, pretože sa berie aj 8tabletiek za deň, tak do mesiaca by to bolo aj 80€. Preto som chcela vedieť, či to niekto z vás užíval a či to má nejaký účinok.

hillary

ja som vyskusala kedysi adipex a mozem povedat ze je to asi jediny liek co mi zaberal a pomohol pri redukci , bohuzial pre jeho vedlajsie ucinky ho stiahli a uz sa nevyraba ani , ale ja som s nim ziadne vedlajsie ucinky nemala iba som vobec nebola hladna :d a pomohol mi ked som potrebovala

majka_21

a okrem toho, niektori z mojej rodiny vyskusali par pripravkov na chudnutie (Allie, jeden prasok Fit and Slim ci co to bolo, B.I.O CLA...) a vysledok? 0...

majka_21

Petulka, urcite tie tabletky nefunguju. Zamysli sa... v TV je povacsinou propagovane to, co sa nepredava (viem, ze si to nasla na nete, ale aj v TV ich propaguju). Ak by skutocne tie tabletky fungovali, vyrobcovia by sa mohli aj zodrat a i tak by dostatocny pocet nevyrobili (vies kolko je v SR obeznych ludi alebo co i len tych, ktori chcu schudnut a obezni nie su?) - plasticki chirurgovia by boli bez prace a fitneska by mohli zavriet, nemyslis? 20 eur neni az tak moc vela.

pssst

bože,vy ste už riadne trapni všetci s tým že treba cvičiť,treba sa zdravo stravovať a bla,bla a pojde to dolu...keď sa niekto opýta konkrétnu otázku tak nechápem prečo nedávate konkrétne odpovede?myslíte že to chce tá osoba počuť čo píšete?hovno,chce počuť názory ľudí ktorý to skúsili...v každej diskusii to isté nudrovanie...

peťulka11

hej len nie som v tom poriadna, po pôrode mimochodom už 2 roky, mám 15kg navyše, tak skúšam, či by toto nepomohlo, mám 176cm 79kg:(

nie :)

ahoj..... žiadne tabletky niesu ucinne.....treba len chodit sportovať do posilky brusaky spravne neprejedať sa jesť ovocie.. obmedziť sladkosti....a cviciť :)