Čo robite ked pride depka?

Príspevok v téme: Čo robite ked pride depka?
jeanny

mam teraz vela volneho casu, skoncilo sa skuskove a namiesto toho aby som sa tesila sa uz neviem dockat dalsieho. Nie zeby som sa tak rada ucila, neznasam ten stres a ucenie mi ide tazko ale aspon nemam cas na svoje negativne myslienky. Neviem co somnou je, preco sa neviem tesit a uzivat si volna? nemam chut ani pozerat film, knihu nedocitam ani po prvu kapitolu, nic ma nebavi, nic sa mi nechce, nemozem sa donutit nic robit a ked aj zacnem, rychlo skoncim lebo nevladzem. Proste nezvladam samu seba, co mam sakra robit?? len tu sedim, a cely den sa dopujem cokoladou, to jedine ma este ako tak drzi pohromade inak by som sa asi zblaznina

zuzinka 20

jaaaaaaaaj riadne ste ma pobavili co ste tu popisali, aj ten lostov animak:DDD..
a st.5 a o depke nebudes asi vediet kvoli tej tvojej rade:D

st.5

Ahojte ....
Tak ja neviem co je to depka a mam 19 rokou nikdy som sa tak necitil ale ak vam mozem dat radu dobre sa opite a bude vsetko v poriadku hehehe ...

simculik

ver ci never, jediny liek na depku je hudba,hudba,hudba,hudba,priatelia,priatelia,priatelia,babany,cokolada,źase hudba a niekedy ti pomoze aj prechazdka :)

jeanny

hej lost mas pravdu :)
a z Bcka sa pribera preboha, to by mi na stasti moc nepridalo...a cvicim rada ale nato musim mat tiez naladu, ked mam depku nedonutim sa a ak aj tak velmi rychlo skoncim lebo nevladzem, no ale dnes idem do fitka som sa rozhodla :) snad sa konecne podari...vonku je zas divne

lost

vitamin tam vitamin sem endorfin sem a tam a hento :D
to ked si spisem, mam zoznam tolko veci, ze uz len z toho ze co vsetko musim pre ukoncenie depresie urobit, uz len z toho schytam vacsiu depresiu :D

rrrrrrrrrrrr

By si sa cudovala,ale nedostatok vitaminu B sa prejavuje aj depresiami, lebo vitamin B je potrebny na spravnu cinnost nervovej sustavy a mozgu. Radil by som si kupit vitamin B a uzivat ho dokym ti nebude lepsie, mozes aj zvysit davky, nic ti to nespravi. Cvicenie je dobre proti depke, hlavne posilnovanie.

foxXx

na dobrú náladu je dobré cvičenie (endorfín), banány (tryptofán ktorý sa v tele premiena na serotonín) a zmysluplná činnosť :)

lost

na (nielen) slovensku mentalitu sa VYKASLI :)
rob to co je nutne, resp co chces, resp co je potrebne a co je dobre pre teba a nie co je "dobre v ociach okolia"

ver mi jedno, ludia si VZDY najdu nieco pre co sa do niekoho obut, od toho vzniklo slovo OHOVARANIE :) :D

staci to absolutne ignorovat a to ich dorazi.