Čo robite ked pride depka?

Príspevok v téme: Čo robite ked pride depka?
jeanny

mam teraz vela volneho casu, skoncilo sa skuskove a namiesto toho aby som sa tesila sa uz neviem dockat dalsieho. Nie zeby som sa tak rada ucila, neznasam ten stres a ucenie mi ide tazko ale aspon nemam cas na svoje negativne myslienky. Neviem co somnou je, preco sa neviem tesit a uzivat si volna? nemam chut ani pozerat film, knihu nedocitam ani po prvu kapitolu, nic ma nebavi, nic sa mi nechce, nemozem sa donutit nic robit a ked aj zacnem, rychlo skoncim lebo nevladzem. Proste nezvladam samu seba, co mam sakra robit?? len tu sedim, a cely den sa dopujem cokoladou, to jedine ma este ako tak drzi pohromade inak by som sa asi zblaznina

jeanny

moon mam 24 ale takto to mam uz dlho...vlastne namna pridu tieto stavy vzdy ked by som sa mala prave tesit a uzivat si...po maturite som prerevala dva tyzdne a to ma zobrali na vsetky skoly co som chcela. cela vyska bola premna jednym velkym sklamanim a teraz mam navyse pocit ze mladost je prec a cas strasne rychlo ubieha a ja stale len sedim doma a nic s tym nerobim, nervy z toho mam
inak umenie som chcela vzdy studovat

medalux

Jednoducho si treba zobrať knižku o depresiách, prečítať ju celú od A do Z aby si pochopila z čoho sa vlastne depresie vytvárajú, vyplývajú a takýmto spôsobom pochopíš celý proces narúšania zdravej psychiky človeka, aby si mohla v budúcnosti predísť tejto zákernej ťažkej psychickej chorobe.

Moon

Kolko máš rokov? To sa pýtam preto, lebo mňa postihlo PRESNE to isté. Niekedy ma bavilo hodne veci, študujem umenie a to ma už absolútne nebaví..teda baví, ale nedokážem sa kničomu prinútiť...je to hrozné..alebo by som to skor popísala ako- žiadne. tu pomôžu len myšlienky..

lost

Ale to viem preco sa stalo, to urcite preto, lebo mal som povysavat a poumyvat uz rano, len som to odkladal, no a tento rozbity pohar ma k tomu dotalcil :)