Odstranenie znamienka

Príspevok v téme: Odstranenie znamienka
Dzax

Ahojte, bol som u koznej lekarky a povedala mi, ze su 3 sposoby ako sa da znamienko odstranit:

1)Laserom
2)Dusikom
3)Chirurgicky

Nieco som si uz ohladom toho na nete pozrel a vylucil som chirurgicky zakrok z dovodu, ze tie znamienka mam na tvari a ostavaju po tom jazvy.

Ohladom dusika mi povedala ze tento postup sa opakuje 3-4krat, potom ostane len jazva ktore sa zlupne.

Momentalne rozmyslam o laseri, kedze po nom neostavaju jazvy a co som cital tak vacsina ludi podstupila tento zakrok.

Chcel by som sa opytat ci niekto z vas vie o nejakej kvalitnej klinike v Kosiciach s ktorou uz niekto z vas ma skusenost + aka je priblizna cena za odstranenie?

Je lepsie ist na sukromnu kliniku alebo do nemocnice kde maju takyto laser?

Budem vdacny za kazde info. Dakujem.

Dzax

Tak som bol dnes u koznej a pozrela sa na to, bol tam aj jej manzel ktory je chirurg, no a ukazal som im ze to takto zislo ale povedali ze su asi take ze oni akokeby znova narastu, a pozreli mi este na to jedno co mam na tvari ale dole vedla brady a povedali ze to bude asi to iste, ten isty typ a ze bude dobre ked to vyzeru a poslu na hystologiu, zistia presnejsie co su zac a potom podla vysledkov ze dalej uvidia co s tymi 2 znamienkami na lici. Takze som na dusiku nebol, a este povedala ze ma moze objednat no povedal som ze este uvidim. Takze bud pojdem tam a za 20€ to oni vyrezu, alebo pojdem asi na rastislavovu kedze je to tam lacnejsie, a zbytocne by som platil az 50, ani keby to nevyzeralo na 100% tak to nebude az tak vidiet. No, cize to este potrva :/

delphia

naozaj ti neviem poevdat ze ktore tvoje znamienka su naozajstne pigmentove znamienka, a ktore len vyrastky. myslis, ze takto cez pismenaka sa to da posudit? vsak ak chodis s nimi na kozne, tak nechapem preco lekarke nedoverujes? ja ti tie znamienka nevidim, tak necakaj ze s urcitostou ti viem povedat, ze co to mas po tele.

Dzax

Ahoj, myslim ze som na nieco prisiel.
Od vtedy co sa mi to odluplo a potom co si napisala ze kozny vyrastok a znamienko ze je to velky rozdiel. Aj to ze by mi to kozna neodstranovala dusikom, nevedel som ze to moze vyzerat aj takto, ved take znamienka mam vsade po tele, ale niektore su len take povrchove, to asi budu prave znamienka a to co je take vypukle nad povrch su kozne vyrastky ze? Lebo dnes som objednany na dusik tak aby som vedel ci ist ci nie.

A dakujem este raz za info a za tip :). Ked si nepojdem dat odstranit tieto tak mam aj ine co by som si dal rad prec cize si mi velmi pomohla :)