Koniec kileckam navyse

Príspevok v téme: Koniec kileckam navyse
smajliQa

uz ma to stve..odvazim sa.... mam 55,3
idem na ZUR, dam si chcipsy a vino a rano mam 57. proste s mojou psychikou to robi maximalne divy, az by ste neverili...takze som si povedala DOST!!!
idem na 52 a je mi jedno, ci sa moje okolie zblazni a ze mi budu nadavat do anorekticiek, ... proste nezaujem. a viem ze moja mam je uz teraz proti, ale idem mysliet konecne sama na seba!!!!
mam vysku 166... vahu 55, 56 teda podla toho jak prezurujem predchadzajuci den.... KONIEC...
KTO SA PRIDA???
o jedenastej idem do fitka, takze potom pridam presnu vahu....
------------------------
Správna výživa, životospráva www.zdravie.sk

smajliQa

kamoska... ja som ta pochopila, viem ze si myslela PPP... okey, uznavam.. mozno mam... no a co teraz, vies, co mam s tym robit??? nemozem za to, ze sa vidim a citim tucna... proste,,,, mam ten pocit... ja viem ze ostatní mi hovoria, ze som chuda a ze to nemam prehanat, ale ja fakt za to nemozem ze sa necitim dobre...

smajliQa

kamoska..... chcela by som.. ale nejde to...
stale si myslim ze mam co chudnut :(( bohuzial..
a chorobu nemam...

kamoska_

smajliQa a nepisala si nahodou, ze uz nejdes viac chudnut, len udrziavat? smerujes k tomu, ze si privodis nejaku chorobu, ak ju uz nemas...

cinni

segra ma pravdu, bielkoviny telo spotrebuje, neuklada ich tak ako tuky ci cukry..hlavne poobede-vecer je naj papat bielkoviny, ja po cviceni tak robim.. a tuky dodas telu aj mliecnymi vyrobkamu (tvaroh, cottage) ale najlepsie ti odporucam ORECHY ( vlasske, arasidy, kesu, pistacie...) ale nevyprazane a nesolene samozrejme .. a aj rozne semiacka (slnecnica, sezam atd...) a olivovy olej do salatov :) a pocuvaj segru, vazne..ja som sa debilne stravovala, az kym ma kamos, odbornik na fitnes a stravu neuviedol na pravu mieru.. a kila sli dole same :)

smajliQa

ahojte baby, viem ze milion z vas ma tu uz odkritizovalo ako spatne sa s travujem, tak davam na vasu radu... okey, budem chudnut, ale zdravo :)

chcem sa teda spytat,,, ked si pozeram nejake fora, alebo rady, alebo zdrave stravovanie.. alebo nedajboze chudnutie-ako... vzdy mi tam naskacu hluposti, myslim teda, kedze vsade je to inak popisane...

idem zmenit jedalnicek aj vdaka mojej sestre, ktora pracuje v tomto obore... fitness... zdrava strava, trenerka..

tak sa vas chcem spytat, ci teda mam ju pocuvat,,, sestra hovori, cim viac bielkovin, tym lepsie pre chudnutie????
lebo nikede zasa citam, ze ked chce chlap pribrat ma jest bielkoviny a bielkoviny.. a uz fakt mam v tom misung...

alebo napriklad :
dnes som zjedla 95 g bielkovin,
75 g sacharidov
a len 3 g tuku... proste kde mam ten tuk prijat,?? ja nie som na to zvyknuta... proste dnes som zjedla kopu zeleniny, jablko a vela kuracieho maska,,,, no a potom este ryzu...

co robim zle????? viem ze musim prijat viac tuku, ale ako.. nasilu????
a sacharidy, to je v pohode, to dokazem spravit,,,, napriklad s ovocim.. aleeee

co tie bielkoviny,??? dobre robim ze cim viac tym lepsie????
vdaka za odpovede.. vsetkym