Koniec kileckam navyse

Príspevok v téme: Koniec kileckam navyse
smajliQa

uz ma to stve..odvazim sa.... mam 55,3
idem na ZUR, dam si chcipsy a vino a rano mam 57. proste s mojou psychikou to robi maximalne divy, az by ste neverili...takze som si povedala DOST!!!
idem na 52 a je mi jedno, ci sa moje okolie zblazni a ze mi budu nadavat do anorekticiek, ... proste nezaujem. a viem ze moja mam je uz teraz proti, ale idem mysliet konecne sama na seba!!!!
mam vysku 166... vahu 55, 56 teda podla toho jak prezurujem predchadzajuci den.... KONIEC...
KTO SA PRIDA???
o jedenastej idem do fitka, takze potom pridam presnu vahu....
------------------------
Správna výživa, životospráva www.zdravie.sk

smajliQa

ahojky baby.... vdaka za radicky, no vazila som sa dnes.. mam 53, 7 tak som happy, konecne mam stihlejsie nohy :D
a pyrana mas pravdu, pod 52 uz nepojdem.. to je aj moj ciel.. je to pekna vaha :)

Mifka

Ahoj smajli, vidno,že nemáš nič okrem sebapozorovania na starosti. Keby si žila v rozvoj.krajinách písala by si,že si hladná,lebo nemáš peniaze na potraviny a ty píšeš,že priberieš po čipsoch a víne po perfektn.žúre. Tak sa najedz,kým ešte máš čo!!!

smajliQa

vcera som sa vazila... na svoju vysku 166 mam 54,7 kg....

takmer nic nejem.. a chcela by som..
ale ja priberiem aj z vody... moja vaha sa mi zacina celkom pozdavat, len by to chcelo este aspon kilo dole... chcem byt v lete pekna... .ale som taka unavena,.... a hladna...

1majkaajka

suhlasim s Lloving,tie chuducke idu chudnut a su nestastne ,lebo maju nejakych 55 kil,co by si povedala,keby si mala 85???

optimistka

treba si uvedomiť, že chudnutie sa začína a končí v hlave...ak budeš stále myslieť iba na svoje kilá, neschudneš...možno na chvíľu....skús zmeniť svoj pohľad na seba....nie všetko čo sa javí ako ideálne v skutočnosti aj takým je.....

cinni

je velmi ucinny aj na druhy den po opici (vlastna skusenost) :)) vygoogli si ho,najdes vela dobrych ucinkov,ja ho pijem:) a aj zihlavovy

smajliQa

cinni :D tusim hej :D

fua to az tak pomaha???? tak to tusim vyskusam,.... ved za to nic nedam, ked pred jedlom vypijem cajiiiik.....

cinni

smajliqa, ja ta normalne nahanam v temach :D :D

caje maju zmysel.. napr. pu erh je velmi ucinny, aj ked je pravda, ze efekt vidno najviac u ludi co maju velku nadvahu,taki dokazu schudnut niekolko kil len vdaka jemu.. cloveku co nema "az" taku nadvahu pomaha tiez, ak ho davaj pred jedlom, rychlejsie spalis a este vacsi efekt ma ked si ho das pred cvicenim, tuky odchadzaju ovela rychlejsie... a k tomu prispieva aj jeho detox ucinok, zlepsuje travenie, funkciu pecene a vela ineho co s chudnutim tiez suvisi...