Koniec kileckam navyse

Príspevok v téme: Koniec kileckam navyse
smajliQa

uz ma to stve..odvazim sa.... mam 55,3
idem na ZUR, dam si chcipsy a vino a rano mam 57. proste s mojou psychikou to robi maximalne divy, az by ste neverili...takze som si povedala DOST!!!
idem na 52 a je mi jedno, ci sa moje okolie zblazni a ze mi budu nadavat do anorekticiek, ... proste nezaujem. a viem ze moja mam je uz teraz proti, ale idem mysliet konecne sama na seba!!!!
mam vysku 166... vahu 55, 56 teda podla toho jak prezurujem predchadzajuci den.... KONIEC...
KTO SA PRIDA???
o jedenastej idem do fitka, takze potom pridam presnu vahu....
------------------------
Správna výživa, životospráva www.zdravie.sk

smajliQa

stale sa stravujem rovnako...
jeden den takmer nic, potom den normalne, a zasa dokola... nedokazem mat plne brucho, nenavidim ten pocit.

smajliQa

cinni, tu nikto nehovori o tom, ci zapadam alebo nezapadam, ale Lloving to napisala dobre,,, a ked uz ide o to, myslim ze mam nadvahu aspon 5 kg... takze tak :)

cinni

@smajliqa..a nezapadas nahodou do kategorie, na ktoru lloving nadava? :D

@lloving, ked sa ti nepaci, ignoruj..ja tiez nechodim do temy "silikonove prsia" alebo "gelove nechty" pindat na tie zeny..

ververeka

podla mna ludia sem zacnu pisat naschval ked sa budete rozculovat.
je to pravda ze ked ma niekto nadvahu 30 kg a niekto 2kg tak to povazuje za banalitu ale aj psychika spravi svoje.
Tiez patrim k tym ktori maju vacsiu nadvahu, takze sem nespadam, ale kedze je to volne pristupne forum, moze si sem napisat kto chce co chce.

ververeka

no to je mi ale novinka, takze baby co maju pod 10kg nadvahu, okamzite zmazte temy, lebo nas tu Lloving bude sudit, alebo podla sposobu pisania asi dojde vyvrazdit :)

Lloving

Neviem preco tu zaberate miesto, vy ktore nemate ziaden problem. Pomylili ste si temu. Neviem co je Vasim cielom, ale tato tema je pre ludi s nadvahou 10,15,20 kg a nie pre vychrtliny, ktore sa tu bavia o 2 kg navyse-sak to je trapne! Povzbudenie a rady ako skoncovat s tym sklucujucim fenomenom ako jnaozaj vazny problem. Zalozte si vlastnu temu: Som anorekticka a chcela by som este schudnut, a nezdrziavajte svojimi onicom debatkami, tych ktori pomoc a radu naozaj potrebuju!!!!!

Karabinka

Mám otázku- dá sa z jedného jedla (napr z nejakého kalorického obeda) pribrať? Napríklad že raňajky mám zdravé aj večeru medzi tým nejaké biele acidko..a kalorický obed?! Hm? Moc to uškodí? A ešte ked je to len napriklad raz do tyzdna