Koniec kileckam navyse

Príspevok v téme: Koniec kileckam navyse
smajliQa

uz ma to stve..odvazim sa.... mam 55,3
idem na ZUR, dam si chcipsy a vino a rano mam 57. proste s mojou psychikou to robi maximalne divy, az by ste neverili...takze som si povedala DOST!!!
idem na 52 a je mi jedno, ci sa moje okolie zblazni a ze mi budu nadavat do anorekticiek, ... proste nezaujem. a viem ze moja mam je uz teraz proti, ale idem mysliet konecne sama na seba!!!!
mam vysku 166... vahu 55, 56 teda podla toho jak prezurujem predchadzajuci den.... KONIEC...
KTO SA PRIDA???
o jedenastej idem do fitka, takze potom pridam presnu vahu....
------------------------
Správna výživa, životospráva www.zdravie.sk

cinni

ja by som dala strednu.. lebo vysoku podla maju ti nosici melonov co su 5x tyzdenne v posilke :))

ak chces chudnut ( co podla mna by si nemala) tak si od tych 2099 odrataj 500 a takto by si mala chudnut asi 0,5 kila za tyzden, co zdrave chudnutie

mimochdom, 45 min na orbitreku to je okolo 300 kcal spalenych :)

iwus93

no ja cvičievam 3-5x za týžden na orbitreku po 45 min. ale neviem či som mala dať strednú alebo stredne vysokú aktivitu tak som dala strednú

iwus93

pohlaví Žena
výška v cm :165
váha v kg :50
věk :18
denní aktivita : stredná

BMR v kcal je : 1354
BMR se započtením denní aktivity : 2099

iwus93

Cinni: napr. ja 50 kg žena môžem mať taký a taký bazálny metabolizmus, 45 kg žena ho má trochu iný. Mám sa riadiť tým čo mám teraz alebo tým, čo má mať 45 kg žena?

cinni

hillary, nieje zac :) len tak dalej

smajliqa, no pre vlastne dobro by si mala.. ale to uz ty vies.. na praxi sme mali anorekticku co mala denny prijem 900kcal...mne len nejde do hlavy, ze ako sportovec vedome dokazes nicit svoj organizmus :((