neviem si rady....

Príspevok v téme: neviem si rady....
grétuška

pomooooooc... mám problem, s mojim priatelom sa mame strasne radi a vsetko krasne klape. avsak ked sa milujem s ochranou(t.j.-kondom) mna to po milovani "tam dole" strasne boli, da sa povedat ze stipe. s HAK mam zle skusenosti a bez ochrany to neprichadza do uvahy. poradte ako sa zbavit bolesti, aby sme sa mohli milovat konecne do sytosti... alebo robime niekde chybu??? vopred THX za odpovede

...

caute...s mojim priatelom uz spolu dost dlho chodime a chceli sme mat uz niekolko krat sex ale zakazdym mame problem aby sa do mna dostal.jednoducho to nejde, nemam pocit ze by som bola nejaka neuvolnena a stiahnuta ale proste to nejde.neviem co s tym.uz sme skusali aj s kondomom aj bez ale nic...

ludvik

to s tym kondomom sa stava aj mne... uz ma to sere.. ale neviem v com to bude... a k tomu stipaniu: podla mna to bude nejaka alergicka reakcia

yukaya

mozte poradit nieco aj mne? vzdy ked sme pouzivali kondom, kazdy jeden sa nam roztrhol, to bolo jedno ci stal 20,- SK alebo 120,- Sk (navod bol dodrzany)

kraska

Musím potvrdiť, že prerušovaná súlož úplne stačí, zbytočné je podľa mňa sa napchávať nejakými liekmi, zatiaľ funguje - uvidíme dokedy.
Myslíte si, že tie prvé výlučky sú až také nebezpečné?

loska

no brala som HAK potom som to vysadila par krat bol kondom a teraz nic:o)mavame prerusovanu suloz.....a ked sa podari tak bude babo:o)

loska

mne sa par krat stalo ze ma to tam dole stipalo,svrbelo to je reakcia nejaka alerhia skus vskusat nieco kvalitnejsie vyskusaj toho viacej musi sa predsa najst nejaky druh kondomou ktori ti nebude zneprijemnovat sexualny zivot....ja to uz nepouzivam ziadnu ochranu nemam