Makeup na problematicku plet

Romina232

Ahojte, máte niekto skúsenosť s prírodnými mydlami zo stránky manna.sk alebo happyskin.sk? Ktoré sú podľa vás lepšie? Ďakujem za odpoveď :)

fixka

dnes som otestovala ten dermablend, vyzera byt super, kryje pekne a nemam pocit masky. akurat ze tester dermablend je len 25ka a ta mi je moc tmava, ktory je najbledsi 15? ja mam dost zlu plet takze obycajne makeupy mi vyrazky nezakryju ani nahodou.

Ivuushka

tessy111 si sa pomýlila ten la roche sa volá tolariane .. ja mám make-up od dermacolu a vobec mi pleť nevisušujú ja ma dermacol - make up cover a an to affinitone .. vysledok je takmer dokonalý

tessy111

fixka
od dermacolu si nekupuj, maju take neprirodzene odtiene a vysušuju,potom sa budeš olupovať.Ja mam velmi dobre skusenosti z makeupom z lekarne vola sa Toleriane od Vichy alebo La roche.Niesom si celkom ista,ale v lekarni ti poradia.

fixka

pozerala som tie makeupy, od dermacolu potom skor makeup cover alebo aknecover, tie vyzeraju byt huste. mate to niekto odskusane?

Ve

ten dermablend nie, to je fakt neprirodzená maska, odporúčam dermacol 24hodinový make up, ale aj dobrý korektor je dôležitý...

Tinusha

macka26 : tým pádom je ho asi dosť videť čo ? :-/ lebo mám taký istý problém a tiež aknecolor sa nedá používať večne ...