Estrogén-Potrebujem pomôcť

Príspevok v téme: Estrogén-Potrebujem pomôcť
Betynenka

Prosím vás blíži sa leto a som ešte v raste lenže 6 mesiacov mi mešká menštruácia mám 14,potrebujem zväčšiť prsia a pomáha aj menštruácia,vlastne však napomáha vývinu všetkým pohlavným žlazám,Nie?Od 11 mi vôbec nepodrástli,ani trošku,tkaže si viete predstaviť,som rovná ako latka,v rodine mám každého najmenej s Dvojkami-trojkami,Prosím chcela by som sa spýtať na radu,chcem amť do leta apsoň trochu prsia :( Nedal by sa kúpiť,tušim že som videla aj v Dm-Estrogén v tabletkách a nejako to používať,alebo proste niečo také,Prosím seriózne odpovede.

Betynenka

A prosím ťa,na takéto vyšetrenie by som išla ešte z mamou? a čo by mi robil presnejšie ako by ma vyšetril?
Áno ešte som sex nemala.

jankaaaaaaa

endokrinolog je lekar ktory sa zaobra hormonami. zjednodusene. ale ked ti takto dlho meska menstruacia urcite chod nna gynekologiu. ked si panna tak ta vysetrovat nebude cez pohlavne organy, nemusis sa bat

Betynenka

Endokrinolog?Je to potrebné?Viacery mi povedali,že je to normálne ked som ju mala ešte len dva razy (ako poprvé) a potom teda teraz mi mešká 6 mesiacov,ževraj sa nemsuím báť,že však som mala a teraz "oddychuje".
Ale prosím ťa kto je Endokrinológ?

lionesssssss

betynenka, máš 14 rokov !!!!! neužívaj žiadny estrogén a určite si nič také nemohla v drogérii vidieť, to je somarina. Hormóny sa nepredávajú voľne v drogérii...

máš 14, prsia ti narastú, len buď trpezlivá... kúp si push up plavky a máš po probléme, a hlavne !!!! mazaj ku gynekológovi!!!! ťa serú blbosti, ale že nemáš pol roka krámy to ťa nezaujíma