Somo na nom zavisla

Príspevok v téme: Somo na nom zavisla
Lauritta

Mám strašny problém stým, ako som nanom zavisla . Pravidelne sa hádame s každa hádka unho konči vetou ked sa ti nepači tak sa somnou rozíd . Najradčej by som mu povedala ano rozchadzam sa stebou ale nemám taku odvahu . Sme spolu rok a pol . Ked sa nehádame je nám super ale ked začneme je to peklo vtedy ho nespoznávam a mám pocit že to je uplne iny človek ktorý ma nelubi lebo tak chladnokrvne pri hadkach vystupuje.Viem že ma miluje možno pri tých hadkach hrá schválne "drsneho" aby bol nadomnou . A darí sa mu to .Nedokážem si predstavit život bezneho v podstate by bol uplne super kebyže nanho okamžite zabudnem ale priliš som sa nanho naviazala aby ma to trápenie prešlo po dni . :( . Vačšina hádok je kvoli naším žiarlivostným prejavom obidvaja sme hrozne žiarliví.Niekedy mám pocit že už takto salej nevládzem ale nedokážem sa sním rozíst priliš sa obavam toho čo bude. Nebudem ma ako začat odznova pretože kamaratki som kvoli nemu stratila a som typ človeka ktorý nedokaže žit bez pocitu že ho niekto doslovne miluje . Proste sa bezneho v živote neviem pohnut. Dakujem za komentáre

leanne

pekni si to napísal, Lost... aj mne to partner stále opakuje, moc ho ľúbim a veľmi mi chýba keď dlho pracuje - on je totiž skoro stále v práci a som často sama, preto sa hádame, ale snažím sa aby to bolo lepšie :(

leaaa

Lost, pekne si to napisal...v dobrom i zlom...je to napr. aj moj pripad, "som" s clovekom, s ktorym sme prezili vsetko mozne, cize aj to pekne aj velmi tazke obdobia, parkrat sme sa rozisli...nase nedorozumenia - hadky boli konstruktivne, obaja sme robili kompromisy, obaja citime, ze chceme byt spolu, lenze mojim problemom su moji rodicia, ktori ma dost ovplyvnuju, boli proti nasmu vztahu a teraz som vo velmi tazkej situacii, ci mam sklamat rodicov a zit s nim, alebo byt s nim a ranit rodicov...Viem, ze by ste mi tu povedali, ze mam zit svoj zivot, ze rodicia maju svoj a po case sa s tym zmieria, ale moje obavy su aj preto, ze otec uz nieco kvoli mne velmi tazko znasal, az tak, ze to suviselo s jeho zdravim. Teraz vedia, ze sme sa rozisli a ked sa opat vratim k nemu, zas sa to moze zopakovat a nechcela by som mat rodicov na svedomi. Mozno si pomyslite, ze je to detinske, kedze uz nie som nastrocna a nechavam sa tak ovplyvnovat, ale taka je realita.

lost

Mala by si si zachovat svoju "hrdost" ci ako by som to napisal.

Byt s clovekom, ktoreho mam rad, alebo milujem, len z dovodu ze je pekny a dobry prave v case ked je pekne a dobre, ale ked je zle a nepekne, tak uz nebude taky pekny a dobry ?

Ved spolu sa ma zit "v dobrom i zlom" a nie len tak ze raz dobre raz zle.. To mi pripomina velmi vela vztahov, kde ani jeden nedokaze pristupit na kompromis ale hadat sa hadaju. No bud potrebuju adrenalin a nikde inde ho nevedia najst, alebo nedokazem pochopit naco su hadky :)

whee_ee

Mám 19, bola som vo vzťahu skoro 4 roky, pritom s človekom, ktorý vedel byť vážne super, ale na druhej strane samé ponižovanie, žiarlivostné scény, majetníctvo, povyšovanie sa nadomňa, podkopávanie sebavedomia, a ja som ho aj tak mala rada. A keď sme sa rozišli, tak po prvých najťažších dňoch som si uvedomila, že môj život bude lepší, pretože som sa konečne nebála byť sama sebou, nemala som strach, len čo som videla, že mi niekto volá, že je to on a ide mi bezdôvodne robiť scény a podobne, a teraz som našla niekoho, kto je úplne úžasný a som rada, že to všetko bolo tak, ako bolo, pretože ako sa vraví, všetko zlé je na niečo dobré a ja si aspoň o to viac budem vážiť nového partnera. Začni trochu žiť, obnov kamarátstva, nájdi nové a neupínaj sa čisto len na partnera, lebo to takto dopadne, viem, čo hovorím...

Lauritta

CITOVO a strašne pár krat sme sa už "rozišli " na par dni a už len cez tie dni som robila všelijake hluposti a nedokázala som proste normálne fungovat chcela som pozerat film - nedalo sa boli tam scenky ktore mi ho pripomínali a len ma rozplakali počuvala som hudbu - aj ta vesela mi prišla ako nejaka pohrebna proste je to hotor občas mám pocit že to nieje ani normálne až takto byt naniekoho naviazana . Ten kto to zažil určite vie ake to je dá sa to porovnat napriklad s mamou a dcerou , dcera je s mamou každy den tak je od nej zavisla a premna to je takto. Nedokážem sa sním rozíst ked som mu raz povedala že koniec neviem kde sa vomne nabralo tolko odvahy tak cely den som mu vypisovala vyvolavala a doslovne som ho PROSILA ako najvačšia CHUDERA ale nou naozaj som v týchto veciac ://

Ve

mala by si si prečítať nejakú literatúru, ktorá píše o Láske bez podmienok, don miguel ruiz - láska, vzťahy a priateľstvo, výýýýborná kniha

Tessy06

žiarlivosť nemá s láskou nič spoločné, iba so strachom, že človek ostane sám, obaja asi máte nízke sebavedomie..keď je človek vnútorne vyrovnaný sám so sebou,tak nepotrebuje byť nutne v nejakom vzťahu. Navyše ak vo vzťahu prestane fungovať vzájomná úcta, tak nie je čo riešiť..mala by si prevziať zodpovednosť za svoj život

Leanne

ahoj, ja mám uplne ten istý problém - my už sme spolu 5 rokov a som na ňom zavislá každým dňom viac a viac... ČO ROBIŤ??