ktore kondomy su naj?

sweater

to je hlupost ze kondom ma pory ako aj ostatne latky, je to zatial najucinejsia ochrana proti pohlavne prenosnym chorobam, a to vdaka tomu ze je vyrobeny z latky co ma taku ´hustotu´ ze tadial neprejdu ani bakterie a nieto este spermie, takze tak

cin

Az tak lacny ten pharmatex nieje cca 8 Eur za 10 tabliet predsalen ten kondom je postatne lacnejsi.
A vsade pisu, ze je to:
antikoncepcia pri náhodnom (epizódnom) pohlavnom styku.

cin

OK ten pharmatex vyzera zaujimavo.
Ako dlho ho pouzivas uspesne?
A moze sa pri tom priatel do teba spravit a neotehotnies alebe je nutna prerusovana suloz????

jankaaaaaaaaa

a ten pharmatex ma ovela vyssiu spolahlivost ako kondom, ako som to tu uz spominala aj ked kondom nepraskne je vysoke riziko ze spermie cez kondom prejdu lebo ma pory ako kazda jedna latka. a ten pharmatex je skoro taky spolahlivy ako hak a nieje to ziadny zasah do organizmu

jankaaaaaaaaa

ako antikoncepcia neexistuje len kondom a hak. ale aj pharmatex a pri nom netreba pouzivat kondom a nie su to ziadne tabletky

cin

Skor su babraci ty ktorym tie kondomy praskaju.
Co znamena drahe a nespolahlive treba vediet ako pouzivat :)

Jasne ze bez kondomu to je naj.

cin

Hm no aka mudrost.
Ja sa viem kontrolovat ale aj tak neverim.

Sexoval som bez kondomu 3 roky potom sme chceli s mazelkou babo tak sme si pozor nedavali ale aj tak stale sa nieco moze stat takze radsej kondom.

Ako ist naostro a potom si buchat hlavu o stenu.

HAK je chemia ktora anilen nechcem vediek ake ma vedlajsie ucinky na zdravie nemyslim teraz ale o par rokov neskor.

Excell

všetky sú na nanič, najlepšie kondómy sú žiadne kondómy, no ale čo s babrákmi, ktorí sa nevedia kontrolovať?