Nemam ziadne prsia..

Príspevok v téme: Nemam ziadne prsia..
simculik

Caute, mam 14 rokov a mam vazny problém. Nemám žiadne prsia, všetky moje spolužiačky maju veľké melony a ja len 72/A. Prosím poradte, myslím, že niesom chudá, vážím 49 a meriam 155cm. Ja už naozaj neviem ako dosiahnuť, aby sa mi prsia zvečšili, naozaj vsetky rady ocením, dakujém :)

Hdidbdkfnf

No baby ja mam 13 a všetci mi hovoria že vyzerám na viac tak ale ja si to nemyslim kôli tomu že nemam skoro tam hore nič... no ako nie až tak ako väčšina báb ale tak nejsom s tym spokojná spoluziacka ma len 12 a vyzerá dost staršie prosím o niake rady.

Nemamprsia

Neviem v akom roku ste toto pridavali ale ja mam taky sposob ako zvacsit prsia. Ja mam sice 13 a som strasbe chuda ziadne prsia nemam a nosim vacsie podprsenky aby to nevyzeralo ze tam naozaj nic nemam a ten sposob mi aspon trochu pomohol : chytite si prsia a zacnete ich tocit v smere hodinovych ruciciek ale nesmiete sa dotknut bradaviek ;) celkom mi to pomohlo tak vela stastia :)

Nemamprsia

Neviem v akom roku ste toto pridavali ale ja mam taky sposob ako zvacsit prsia. Ja mam sice 13 a som strasbe chuda ziadne prsia nemam a nosim vacsie podprsenky aby to nevyzeralo ze tam naozaj nic nemam a ten sposob mi aspon trochu pomohol : chytite si prsia a zacnete ich tocit v smere hodinovych ruciciek ale nesmiete sa dotknut bradaviek ;) celkom mi to pomohlo tak vela stastia :)

Atostevedeli

Baby a to ste vedeli,ze dobra prdelka je lepsia nez prsia?Na druhej strane napriklad mne sa ani nepacia velke prsia,mne sa pacia take do ruky,ale uprednostnujem pekny zadok a nohy pred peknymi prsiami.Takze prestante s vasimi depkami,spravte si 30 drepov denne nech mate fajnovy zadok a ked dospejete tak sa za vami budu chlapi otacat koli vasemu zadku a na prsia aj zabudnu :)

aspire_049

čaute:) ja som na tom podobne..ale už ma to začína poriadne trápiť..lebo keď som mala 13, stresovala som,že nemám prsia,ale povedala som si,že možno do tej 15-16tky dorastu.. ale opak je pravdou..mám 16 aj niečo, a nemám vôbec žiadne prsia..moje sebavedomie kleslo o dosť..neviem čo s tým urobiť,ako si pomôcť alebo čo..poraďte niečo,ako by som dopomohla rastu alebo niečo podobné..ďakujem za každú radu,a rady typu že malé prsia sú in a tak,si nechajte,pretože ja nemam malé prsia..ja NEMÁM prsia..

rudolf0905

Vy mate ale problemi,osobnost cloveka nezavisi od velkosti prs,ci od vonkajsej krasi,z cloveka musi vyzarovat mudrost a dusa,moja frajda je tiez plocha,ale je krasna z vnutra,je to hotovy anjel,vyzaruje z nej dobrota a je mi s nou very fajn.

viki12523

Čo mám spravit nemám prsia a mam 11 a kamaratky maju pomarance a vysmjevaju sa mi že nemám prsia Prosím poradte mi.

luculienka

Simculik a katkaxD, máte len 14 rokov!!! Ja viem, všade v telke, v časopisoch vidíte veľké plastikové prsia a to vás ovplyvňuje. Lenže si uvedomte, že ste ešte vo vývoji. Možno sa vám kamošky alebo niektorí chalani smejú, ale to musíte brať s rezervou. Ja viem, že je to ťažké, no ste ešte deti. Však počkajte pár rôčkov, a uvidíte, ako vám budú iné závidieť. ;0) Ja mám 22, a tiež nemám veľké prsia. Ale som s nimi spokojná. :0)

katkaxD

ahojte.mám taky problém nemám ziadne prsia ale ze vobec iba take bodky ... chapete je to nieco hroznee chalni sa vam vysmievaju ze nemate kozy a citite sa trapne je to hrozny pocit akoze budem mat onedlho 14 ale chapete ja si potom nenajdem ziadneho chalana ani nic inee ja chcem iba tie prsia aby som ich mala keby ste mi poradili ale ziadnu antikoncepciu ja nechcem fak to by mi mala nedovolila fakt ale idete cez leto baby na kupko a sa normalne ze hambite pred tymi ludmi lebo ostatne kamosky maju kozy len ja nie.... :(((((( plis poradte mi ako kolvek prosim ja uz nechce takto trpiet .. :(:(:(