Nemam ziadne prsia..

Príspevok v téme: Nemam ziadne prsia..
simculik

Caute, mam 14 rokov a mam vazny problém. Nemám žiadne prsia, všetky moje spolužiačky maju veľké melony a ja len 72/A. Prosím poradte, myslím, že niesom chudá, vážím 49 a meriam 155cm. Ja už naozaj neviem ako dosiahnuť, aby sa mi prsia zvečšili, naozaj vsetky rady ocením, dakujém :)

sydney

simculik, v 14 som mala lentilky pod kobercom a tak do 16 som nosila len take tie lambady. teraz mam 24 a spomedzi kamosiek som o krok vpred :D este rasties, ja som finalne dorastla ako 21rocna,nic sa ty neboj.a pokial mate v rodine prsate zeny,je to skor otazka casu :)

dadulienkaaa

ahojte samazrejme aj ja mám problém s prsiami ale trošku väčší ako vy buďem mať 19 rokov a nemám prsia a to do slova prosťe žiadne nosím vždy väčšiu podprsenku aby to nebolo tak vidiet som rovna moje prsia sú asi ako 8 ročné dievča a to naozaj nepreháňam poslednou dobou ma to hrozne trápi ak sa dá tak mi pomôžte a poraďťe prosím či nato niečo nieje

tekvicka_

haha ja mam skoro 25 a este sa nejak nerozhodli rast, nevesaj hlavu,ale nebud zas moc optimista :D ja ma stale acka.ale mne osobne to nevadi vies ako nikto nie je dokonaly a kedy som mala este idealne prsia tak by sa zastavil kolobeh vesmiru.a aby sa o mna niekto zaujimal len kvoli prsiam, tak takeho tupca nikomu netreba, aspon vies ze ho zaujalo nieco ine ked mas male prsia...no ale mozno patri k tym, co sa pozeraju najskor na zadok:D
to len tak na odlahcenie, ale je smutne, ze v sucasnosti sa zabuda na prirodzenu krasu.
neboj nie je to take hrozne a este stale existuju muzi, ktori si dokazu cenit aj prirodzenu krasu, ale aj vzdelanie a vedomosti...aj ked v 14tich asi nie.
ja takeho mam, vsak nikto nehovori ze nemozem byt kocka len kvoli malym prsiam este je tu vela faktorov, pekna tvar, zuby, usmev, vlasy, zadok, stihlost, to by sa dali popisat romany

milli11

Co mam robit? Mam po 20 a stale mam male prsia!
Preboha 14-rocne riesia, ze maju male prsia! Vlastne uz som citala, ze to riesia aj 10-rocne.
Mna v tom veku zaujimala zabava s kamaratkami a skola, ake budem mat znamky na vysvedceni a na aku stradnu skolu pojdem.
A teraz mi je to uz fuk, aku maju velkost.
Ale odpoved pre nastrocne, pokial uz od 10 nemas velke prsia, aspon D, ludia ta nebudu mat radi, nebude sa ti darit v skole, lebo iba velke prsia su zarukou spokojnosti. Deti si pridavaju nepodstatne problemy. Ale to bude aj tou vychovou ich rodicov. Dnesni svet je uponahlani, rodicia nemaju cas na svoje deti.

casanta

Bohuzial neexistuju ziadne tabletky , ani maste ani nic ine, co ti prsia zvacsi...a ak to niekto take ponuka,akurat tak peniaze chce od blbych ludi vytiahnut..jedine plastika...a mas len 14 rokov..prsia stale rastu,mne tiez narastli az okolo 18 roku.