Ako mám schudnúť keď mám stále chuť na jedlo ?

Príspevok v téme: Ako mám schudnúť keď mám stále chuť na jedlo ?
Bebuska

ahojte mám taký problém.. pred 2 týždnami som sa rozhodla že dám "dole" mojich 5 kg navyše čo mi dosť prekážajú.. lenže ked som vydržala jesť a cvičiť zdravo 4 dni, potom som sa hned prejedla a zase odznova.. ja si neviem pomôcť.. chcem to dokázať ale vždy to pokazím. mam strašnú chuť na sladkosti..aj ked sa snažím myslieť na niečo iné..tak nečo vo mne akoby samo od seba mi zmenilo názor že načo dieta a zase jem. :(

sade8

elsa
asi nejakych 5 kg, ale cim viac cvicim sa mi zda tak viac priberam do noh - teda venujem sa len aerobnej aktivite na nohy neposilujem

elsa5.5

sade,moja kamoška cvičila behala športovala v posilovni každý deň schudla takže neviem koľko chceš schudnúť ty,ale ked si už s tohoto neschudla tak neviem trvalo to dosť dlho kým schudla asi 5 kilo je to málo?veľa?potom schudla ešte trochu a vyzerá dobre.

xyzz

Mám presne taký istý problém =) Ostávajú mi 4kg do vytúženej váhy, ale vlečie sa to už asi 2 mesiace. Na niečo dostanem chuť, poviem si načo dieta a zjem to. Potom ma to štve a poviem si že už začnem prísne. Ale zase príde to isté =/ Už ma to štve a chcem tie 4 kilá dole =/

ayurveda

Existuje aj na tieto prípady prípravok-sinini drops zo srilanky.Každé ráno na lačno sa užíva,môžete aj normálne jesť.Keby ste sa pri tom aspoň trošku krotili,výsledok bude ešte lepší.Ak chcete ayurveda.skzavinač gmail.com.Je to čiste prírodný produkt,žiadna chémia.Obsahuje o.i.prírodné látky,ktoré štiepia a odbúravajú nadbytočné tuky.Je síce drahší,ale funguje.Podstatné je,že iba na prírodnej báze.Priemerne je to 5-7kg za dva mesiace.Bez trápenia.