Aké pokračovacie mliečko si vybrať?

modrofuzik

ahoj,
my mame 3 deti a pri kazdom sme pouzivali ine mliecko. Prve malo nutrilon, druhe sunar, tretie si oblubilo amilk bifido. Kazde chuti trosku inac, preto treba vyskusat a sama uvidis, ktore najlepsie sadne tvojmu krpcovi.

tatana1378

martinka, pehana
idem sa dat teda do toho a pozistovat poprecitovat co este potrebujem vediet :-) nechcem moc skusat mliecko sposobom pokus omyl.

anezkagub

My sme tiez sa natrapili kym sme nasli mlieko ktore by nasej malej sadlo. Bol to boj, ale stalo to za to. Radsej nech mala papa umele mlieko a ma z neho plne brusko akoby sme sa mali trapit s kojenim. Pri ktorom neustale plakala pretoze nemala co tahat :/

malapehana

Dea2 co sa tyka konkretne mlieka Hipp 1 Bio Combiotik, tak to sa velmi lahko rozpusta, co je skvele pretoze dietatko potom nema problem ho stravit a nesposobuje tym padom ani koliky ani ziadne podobne problemy :)
tatana je viac veci na ktore sa treba sustredit ale vacsinu tu uz baby pisali :) skus si to precitat. Ale najpodstatnejsie je aby dieta nemalo problem papat umele mliecko, ak by ho nechcelo tak zrejme to nie je to spravne a ani zlozenim vhodne.

Dea2

Ahojte - čítala som si diskusiu a zaujímalo by ma či aj to mlieko od Hipp sa ľahko rozpúšťa a či nespôsobuje bábätku nejaké problémy s bruškom. Doteraz som malého kojila, ale už nevládzem. Stále mu nestačí, plače a mne sa nestíha tvoriť mlieko. Preto rozmýšľame, že by sme prešli na umelé.

martinka27777

tatana samozrejme ze je dolezite aj ake vitaminy mlieko obsahuje, ake vyzivne latky, probiotika, prebiotika. A hlavne je dobre ked sa um lahko rozpusta :)

tatana1378

idem to popozerat a porovnat ako to vychadza vsetko :) na co este okrem bielkovin je potrebne sa sustredit? je este nieco take dolezite?

malapehana

Tatana ak ti mozem poradit, tak materske mlieko obsahuje okolo 1 az 1,5g bielkovin na 100ml, cize teraz si vies pekne najst na nete zlozenie jednotlivych mliek a si to porovnat, aky rozdiel je v bielkovinach v um a v materskom.. :)

cicilka

zalezi od toho ake mliecka clovek ide porovnavat. Aku znacku a podobne :) a hlavne by si mala vediet kolko bielkovin obsahuje materske mlieko aby si vedela vybrat podla bielkovin najvhodnejsie :)

tatana1378

martinka090 znizeny obsah bielkovin? kolko to cca vychadza na 100g? je velky rozdiel v bielkovinach oproti inym mlieckam? :O