Aké pokračovacie mliečko si vybrať?

betuskamuska

ako to mamička zistí? tak že sa pozrie aké vitamíny a čo všetko mlieko obsahuje. Keď sa nižšie pozrieš čo som písala o akých látkach tak presne o tom to je. Tie musia byť obsiahnute v mlieku pretože práve oni pomáhajú tomu aby bábo nemalo najmenší problém ho stráviť a aby sa mu budovala imunita.

erikuska

este mi povedz ako mamicky zisti, ci sa mlieko lahko travi? sestra teraz skusa davat malemu um, po pravde neviem ake tak cakame, ci mu nebude robit nejake problemy a ci bude rast tak ako ma.

patrici77

a hlavne aby ho lahko stravilo, lebo su umele mlieka s ktorymi deti maju problem ale o tom si uz urcite pocula. Je potrebne vyskusat co mu bude vyhovovat. A hlavne treba dat pozor na to, ci u dietatka nie je zvysene riziko alergie, lebo coraz viac deti ma tento problem a pre to nie je pre nich vhodne kazde mliecko :)

betuskamuska

podstatné je aby aj umelé mlieko obsahovalo prebiotiká a probiotiká, ktoré dieťatko určite potrebuje. A potom je aj dosť rozhodujúce v akom je veku a či nemá nejaké zdravotné problémy :)

stanka292

nie si jedina, co musi tento problem riesit :) ale neboj sa nie je to nic strasne len to chce trpezlivost. Ja si pamatam na kamoske. Mala problemy, tak si kupila v lekarni najdrahsie umele mlieko, ze ved to bude pre maleho najlepsie. Kupila aj do zasoby ze keby nieco a potom ho predavala pretoze maly vobec z neho nepriberal, brusko ho pobolievalo. Cize neznamena to ze najdrahsie je zaroven najlepsie :)

stastnablcha

Ahoj. moja mala je na amilku bifido. celkom jej chuti a nemame problem chvalabohu. a to sme si prešli torturou pri najstarsom synovi, kym sme mu našli mliečko po ktorom bola aj stolica aj priberanie... držim palce pri správnom výbere... :)

ZemanuelaZ

Ahojte baby :) mame trosku problem, nemam dostatok mlieka..tak sme zacali uvazovat na umelym mlieckom. Len mam mierne obavy aby maleho nebolelo brusko alebo nieco podobne. Neviete mi poradit nejake um ktore by sa zlozenim najviac podobalo na materske? :) dakujem :)

gabona1

Ahoj, pre nás je najlepší amilk bifido, je to chutné mliečko, nasýti a bruško z neho nebolí, pretože obsahuje probiotika. Ja iba odporúčam. Chutí dokonca aj mne:-)

zuzan123

aj moj maly vyskusal rozne mliecka. zacinali sme s nutrilonom HA, potom sa prejavil reflux, tak pil nutrilon AR, ked uz bol reflux miernejsi, tak cca v 7 mesiacoch sme presli na mliecko hipp. no a od 2,5 roka pije kazde rano mliecko amilk.

gastanko2016

my sme prešli viacerými umelými mliekami. Chutili mu všetky, ale mal problém s kakaním. Asi pred mesiacom
som vyskúšala nové mlieko na trhu Amilk bifido s probiotikami a klop, klop kakanie sa upravilo a malému aj chutí.