aj vy mate tolko toho? kozmetika a oblecenie...

alebo?

bibi, ale to si potom dost hlupa z viacerych hladisk- ekonomickeho, ekologickeho, priestoroveho, vnimania svojich potrieb a este si aj typicky konzument marketingoveho masirovania. Radsej kontríoluj dobu spotreby a namiesto vyhodenia to daruj do DD, alebo priatelkam.

bibi123

ja vzdy idem na interbeauty a necham tam tisice korun za sampony, kozmetiku, tiene, laky(tych som naratala minule cez 130),... Vsetko ma obmedzenu trvanlivost a vela veci, ktore som ani nikdy nepouzila potom neotvorene vyhadzujem... Frajer mi to zatial toleruje, ale uz mi minule naznacil, ze ked kupim este nejaky sampon, ktorych mame doma tiez cez 20, tak ma s nim vyrazi:O))) ked ja tym roznym ovocnym vonam a zazracnym ucinkom neviem pri kupe odolat:O)))

xy:)

tolko haraburd som davno nevidela. pravidelne kozmetiku triedim, rozdavam a vyhadzujem veci, ktore uz nechcem, aj kozmetika ma urcity datum spotreby, treba to kontrolovat. v podstate mam najviac leskov na pery asi, nakupujem narazovo v zahranici, ale na dennodenne pouzivanie staci par dobrych produktov, cize nakupovat tony kozmetiky pre mna nema vyznam, aj tak by som to nepouzivala. a ta bizuteria, to by som prastila rovno cele do kosa, nevkusne.