Pomocovanie u dospelych?

Príspevok v téme: Pomocovanie u dospelych?
elmex

problem je ten, ze moj priatel sa mi priznal, pred cca 4mi mesiacmi,ze sa v noci pomocil.. lenze predvcerom sa to stalo znova a dnes do rana zase (aj ked dnes uz nie v takom mnozstve, ako hovoril, ze predtym), vraj sa mu bud sniva nieco zle alebo sa mu sniva o wecku...
proste vraj nieco, co s tym suvisi..
ja mam z toho neskutocne nervy, lebo sa bojim, ze sa mu to stane znova a znova.. ma 22 rokov.. a v detstve nikdy problemy nemal.. :(

Janrk

Moj manzel sa zacal v noci pomocovat boli sme u urologa a ten to vyriesil tak ze mu predpysal plienky ani ho nevysetril plienky tene ale ani tie nepomahaju rano vstane cely pomoceny cele pyzamo ma mokre.Neviete mi poradit .Balcarova

mjanik

pomočovanie je spôsobené slabosťou obličiek( u mužov to može byť prostata)
Obidve sú dobre liečiteľné akupunktúrou.

janyckol

Mám tiež ten problém,ale dal so si urobiť hlásič vlhka ktorý ma zobudí, keď sa stane pruser, vibrovaním.

Marsmeloun

22 ročnému chalanovi radiť plienky ???? ak sa mu to už nebude stávať tak ok :) ale ak áno tak predsa hladať príčinu .. urolog , psychiater , atd ...

ssssssg

btw predavaju aj take "plienky", ktore vyzeraju ako mensia plachta. iba ich rozprestres na plachtu a je to. ako moc su funkcne neviem, ale mozte vyskusat.