Plastická operácia ma zohavila

Príspevok v téme: Plastická operácia ma zohavila
frndolina

Našla som na internete tento príbeh a dosť ma šokoval. Odporúčam všetkým, ktorí sa chystajú na plastickú operáciu. Dúfam, že čeština im nebude vadiť:

Zpackaný zákrok mi znetvořil nos
Sally (34) přiletěla do Prahy za úpravou nosu až z Birminghamu. To si ale dala!
Vždy jsem se trápila tvarem svého nosu a rozhodla jsem se ke třicetinám to změnit. Neměla jsem však moc peněz, a když jsem se doslechla, že stejná operace je v zahraničí výrazně levnější, přišlo mi jako dobrý nápad na zákrok vyjet ven. Máma mi našla článek o jed¬né pražské klinice a já jim zavolala. Operace by mě včetně letu přišla na 35 000 korun. Ujistili mě, že jejich chirurg je velice dobrý a mohou mi ukázat fotografie jeho práce a také certifikáty. Všechno se mi zdá¬lo být v pořádku, tak jsem se k nim objednala. Den před operací jsem měla konzultaci s plastickým chirurgem, a i když jsem si připadala jako na moderní a profesionální klinice, mluvil lámanou angličtinou a nebyla jsem si jistá, jestli vůbec pocho¬pil, jak chci po zákroku vypadat. Ale ujistil mě, že je odborník, tak jsem se rozhodla důvěřovat jeho profesionálnímu úsudku a zkušenostem. Po operaci nos vypadal hez¬ky rovný, na konci však zůstala bambulka, ale doktor mi tvrdil, že se bude zmenšovat, až zmizí. Jenže se to nestalo. Naopak rostla, až nos vypadal jako deformovaný. To jsem už byla v Británii, tak jsem zavolala do Prahy a oznámili mi, že mi nos lékař spraví za dalších 500 liber (15 tisíc korun), ale musím si zaplatit let a zákrok podstoupit jen pod lokální anestézií, aby se příliš neprodražil. Ta operace byla jako noční můra. Dusila jsem se krví, zatímco mi rozbíjeli nos, a celé tělo se mi dostalo do šoku. Místo sedativ mě sestry jen pevně chytily a držely, abych si při třasu neublížila. Ještě ten den jsem musela odletět domů, protože jsem už neměla na hotel. Jenže do měsíce se mi hrbol vytvořil zno¬vu. Napsala jsem jim, aby mi vrátili peníze, ale ani mi neodepsali. Nakonec mi matka zaplatila konzultaci u plastického chirurga v Anglii. Ten zjistil, že mi první chirurg přeťal chrupavku, která drží nosní přepážku, takže se mi špička nosu zhroutila. Chtěla jsem zpátky svůj starý nos, jenže k tomu byla zapotřebí plastic¬ká rekonstrukce. Ta se ukázala jako velice bolestivá a přišla mě na 3 500 liber (105 000 Kč), jež jsem si musela půjčit. Uzdravování trvalo několik měsíců a nikdy nebudu se svým nosem stoprocentně spokojená, ale nic víc se už dělat nedalo. Když se na to podívám zpětně, můj původní nos zase nebyl tak hrozný. Kdybych se smířila s tím, co mi matka Příroda nadělila, nic z toho by se nestalo.

0vecka

podla mna je velka chyba e sa nerobi a to u kazdeho lekara po operacii hodnotenie ktore by bolo verejne...ano ak sa v 0,01% nieco pokasle (zalei aj na type operacia samozrejme niekede je 10% v pohode a niekde 0,00001% vela) tak je to ok ale bohuzial su doktori napr u akeho bola moja babka ktorej posral zakal a na jedno oko po operacii uz nevidela....ako sme sa neskor dozvedeli od troch inych co tam boli tak aj unich to posral...

ono bohuzial sa k takymto informaciam normalny clovek nedostane

ENIGMA

TO CO SPRAVIL TENTO ''ÚDAJNY PLAST.CHIRURG'''SOMNOU NEPRAJEM OKREM JEMU SAMOTNEMU SNAD NIKOMU.ZNETVORIL MI TAK ZE PONOM NECHCEL OPRAVOVAT ZIADEN JEHO KOLEGA NA SLOVENSKU.NEBYT ZAHRANICIA A AKEJ TAKEJ POMOCI CO SA TYKA VYSLEDNEHO EFEKTU DNES BY SOM TU URCITE NEBOL.NEVIEM CO BY SOM ZATO DAL VYZARAT TAK AKO PRED TOTALNE SFUSOVANOU PLAST.OPERACIOU V PODANI FUSERA MUDR.CERVENA Z BB.SAM MI PONUKOL OPERACNY SPOSOB AKO UDAJNE ODSTRANIT MOJ PROBLEM SPOSOBOM KTORY V PODOBE POOPERACNYCH DOSLEDKOV BOL PREMNA ZDRVUJUCI A KATASTROFALNY.NAJHORSIE NATOM BOLO TO ZE SAMOZREJME O TYCHTO RIZIKACH V DANEJ FORME OPERACIE VEDEL A ZAMERNE MI ICH POPREL AKO SA POZDEJSIE AJ VYJADRIL.V PRVEJ KOZULTACII MA VSAK NA 100ˇ%UISTIL AJ Z JEHO MAZANOU ZDRAV.SESTROU ZE ZAKROK PREBEHNE BEZ AKYCH KOLVEK POOPERACNYCH NASLEDKOV A STAVOV.PRESNE AKO PISE TO DIEVCA Z ANGLICKA TAKTO ISTO MNA DOSTAL Z UKAZKOU AKE MA ON CERTIFIKATY DIPLOMY NA STENACH A O UDAJNEJ KLIENTELE NA CELY ROK DOPREDU.CUDUJ SA SVETE HLAVNA VEC ZE MNA UPREDNOSTIL HNED O MESIAC.TENTO CHRAPUN MAL TOLKO DRZOSTI A JEMU PRIZNACNEJ AROGANCIE ZE MI DO ZUKOVEHO ZAZNAMU KTORY SOM SI POTAJME NAHRAL POVEDAL ZE,..,,,O RIZIKACH A POOPERACNYCH DOSLEDKOCH MI ZAMLACAL PRETO LEBO NECHCEL ABY SOM ZAKROK ODMIETOL.!!!!!,....NO COMENT CHRAPUN."""!!!PO SANTI OBVEZOV SOM OSTAL V SOKU.MOJ PROBLEM Z CELNYMI VRASKAMI NIELENZE NEVYRIESIL ALE DOSLOVA MI VYROBIL OVELA OVELA VACSI PROBLEM NEZ ZA AKYM SOM PRISIEL.VYPADLI MI MOJE KRASNE HUSTE VLASY NIELEN V OKOLI JAZVY ALE AJ PO BOCNYCH STRANACH A V OBLASTI ZDVIHU Z PREDNEJ CASTI HLAVY.JAZVA MALA BYT PODLA JEHO UISTENI TAKA TENUCKA ZE JU UDAJNE NEMALO VIDIET ANI PO PREHRABAVANI SA VO VLASOCH.VYSLEDOK???,...JAZVA HRUBA 2 CM,..A DLHA OD UCHA K UCHU V DLZKE 31CM..PLAKAL SOM AKO SOPLAVY CHLPEC CO SOMNOU TEN CHRAPUN UROBIL.NAJHORSIE NATOM BOLO TO ZE SOM SA MU DAL NAHOVORIT NA REOPERACIU JAZVY TZV,EXCIZIA.CIZE PROBLEM NAVYSE KTORY PO OPERACII PODLA JEHO SLOV A VYJADRENI NEMAL CO NASTAT.VYSLEDOK?ESTE HORSIE NEZ BOLO PO SAMOTNEJ ZBABRANEJ A TOTALNE SFUSOVANEJ OPERACIE LIFTINGU CELA.NAHOVORIL MA AJ NA DRUHU AJ TRETIU EXCIZII Z ODVOVONENIM ZE NEXISTUJE ABY MU TO UZ NEVYSLO.UBEZPECIL MA ZNOVA ZE VIE AKO NATO.!!!VYSLEDOK?DALSIE VYPADNUTIE ZVYSKU VLASOV V OKOLI JAZVY A PREDNEJ CASTI.EXCIZIA JAZVY SPOCIVA VTOM ZE VAM DOSLOVA VYREZE JAZVU '''''V MOJOM PRIPADE VO VLASATEJ CASTI HLAVY KTORA PRED OPERACIOU NEMALA NI JEDEN CM JAZVY A ANI JEDEN CM BEZ VLASOV''''''Á MA VIZIU ZE OBE STARNY JAZVY PO VYREAZNI KOZE SPOJI A ZOSIJE K SEBE.ALE VYSLEDOK BOL KATASTROFALNY A DOSLOVA MA ZLOZIL NA KOLENA.VIETE CO MI POVEDAL TENTO AROGANTNY CGRAPUN KED UZ ZJAVNE VIDEL ZE CO MI SPOSOBIL ZE POMOCI VIAC NIET?''''ZE VRAJ SOM ATEISTA A ZE SOM SA MALO MODLIL A VERIL V BOHA.!!!TO BOLA VRAJ PRICINA.A ZE AJ ON MA PRAVO NA JEDNO PERCENTO NEUSPECHU VO SVOJEJ KARIERE A ZE BOHUZIAL TO JEDNO PERCENTO NEUSPECHU SOM PRAVE JA.!!!V SNAHE ABY SOM HO NEDAL NA SUD NAKOLKO SOM MU TO HNED OZNAMIL MI DOKONCA NAVRHOVAL DALSIU REOPERACIU ''EXCIZIU''''SLOVO KTORE SOM NIKDY PREDTYM NEVEDEL CO ZNAMENA.SAMOZREJME SOM HNED DALSIE EXPERIMENTY KTORE TENTO SARLATAN A CHRAPUN NAMNE VYKONAL ZAMIETOL.TO CO NASELEDOVALO A CO VSETKO SOM MUSEL PODSTUPIT A ZAPLATIT TO NEPRAJEM OZAJ NIKOMU.V PRIEBEHU 4 ROKOV 4KRAT OPERACIE V ZAHRANICI NA TRANSPLATACIU VLASOV ASPON DO JAZVY KTORU MI TEN ZMRD DOSLOVA VYROBIL.ZIADEN Z JEHO KOLEGOV NA SLOVENSKU KED VIDEL CO SOMNOU DOROBIL NECHCEL PONOM NAPRAVAT.TOBOZ KED UZ ODOMNA VYTIAHLI INFORMACIE ZE SOM HO DAL UZ NA SUD.POCHODIL SOM BRATISLAVU A OKOLIE ALE OZAJ KAZDY SA ZACHOVAL AKO PRAVY SLOVAK.SAMOZREJME BOLI SI VEDOMI AJ TOHO ZE BY MUSELI POSKYTNUT LEKARSKE SPRAVY O PRIEBEHU A STAVU OPERACIE .AKO K PROBLEMU DOSLO,PRECO A KOLI COMU.NATVRDO POVEDANE MUSELI BY POTOPIT SVOJHO KOLEGU BEZ CHRBTOVEJ KOSTI KTORY MI TAKTIEZ ODMIETOL ZASLAT CO LEN JEDINU LEKARSKU SPRAVU O EXPERIMENTOCH KTORE NAMANE VYKONAL.SKLADAL MI TELEFON A TA SPINA JEHO ZRAV.SESTRA ZATAJOVALA JEHO PRITOMNOST.TRVALO 5 ROKOV POKYM SOM NEZLOZIL SILTOVKU Z HLAVY KOLI JASNE BELUCEJ SA VIDITELNEJ JAZVY NA HLAVE.SILTOVKU KTORU SOM NIKDY NEPOTERBOVAL A NEMUSEL.5 ROKOV SOM BOL SPLOCENSKY TOTALNE VYRADENY KOLI HENDIKEPU KTORU MI SVOJOU CHAMTIVOSTOU,VEDOMOU LZOU A NELUDSKOSTOU SPOSOBIL TENTO CHRAPUN KTORY ZOSTANE V MOJOM SRDCI AKO NAJVACSIE ZLO V MOJOM ZIVOTE.ZA TIE ROKY SOM BOL V TAKYCH DEPRESIACH ZE NEBYT TOHO ZE MAM MALE DIETA BOL BY SOM SI SIAHOL CELKOM URCITE NA ZIVOT.POMOC PRISLA V POSLEDNEJ CHVILI ALE CO VSETKO SOM SI MUSEL VYTRPIET,PODSTUPIT TO BY BOLO ESTE NA VELMI DLHE PISANIE.LEN V KRATKOSTI,..4 DALSIE TRANSPATACIE ZA CENU A PRISLUB ZE NEBUDU MUSIET AKO KLINIKA SVEDCIT A DOKALDAT PRE SUD PODKALDY A SVEDECKE LEKARSKE SPRAVY.TAKA JE SPARVEDLNOST NA TOMTO SVETE.V BOHA SOM PRESTAL VERIT A NECHCEM O TOMTO ZVRATENOM KRESTANSTVE UZ ANI POCUT.SUD SOM SAMOZREJME PRE NEDOSTATOK PODKLADOV A LEKARSKYCH SPRAV PREHRAL.NA MOJOM NESTASTI ,BOELSTI TAK FYZICKEJ AKO AJ PSYCHYCKEJ SA NAZRALI ESTE DALSIE HYENY SUDU,ADVOKATOV,EXEKUTOROV,A UDAJNYCH ZNALCOV PRE SUDNE UCELY.SPOLU SOM ZAPALTIL VSETKYM 18.000 EURO.MUSEL SOM SI ZOBRAT UVER KTORY BUDEM MUSIET SLPACAT ESTE DLHE ROKY.ZAPALTIL SOM ZA SVOJU DVOVERCIVOST AZ PRILIS TRPKO NEZ ABY SOM MOHOL POVEDAT ZE NEJAKA BOZIA A TOBOZ UZ NIE SUDNICKA SPRAVEDLNOST VOBEC EXISTUJE.!!!

ENIGMA

PO PRECITANI PRIBEHU TOHO DIEVCATA Z GB,SA MI VRATILI ESTE CERSTVE UBOLENE SPOMIENKY Z PODONYM OSUDOM KTORY SA PRIHODIL MNE NA SLOVENSKU.''''''PRETO DAVAM DO VELKEJ POZORNOSTI A OBROVSKU OPATRNOST NA MUDR.CERVENA Z BANSKEJ BYSTRICE.CLOVEK BEZ CHRBTOVEJ KOSTI A AKYCHKOLVEK ZABRAN.TOTALNY CHRAPUN AKEMU NIET NA SK V TOMTO OBORE PARU!!!

annika143

Zdravím Vás všetkých, zháňam radu, kto má skúsenosti s plastickou operáciou dolných viečok? Čo všetko to obnáša, aké je to bolestivé a to najhlavnejšie, skúsenosť s operatérom a výsledok operácie. Ste spokojní? PS objednala som sa u CHIRKOZ. Za všetky tipy a rady ďakujem.

viacpasikov

A co dotycna cakala? Ze ked si zaplati par korun tak bude mat nos ako holywoodska hviezda? Aj ked chcem kvalitny sveter tak predsa nejdem k cinanovi a nekupim si cosi za 5 eur s ocakavanim ako bude vyborne vyzerat a a ako dlho vydrzi... a setrit na zasahu do svojho tela, to uz je uplne na hlavu. Plasticka operacia je uzasny vynalez ktory pomohol uzasne skraslit mnozstvo ludi, samozrejme nic len netreba prehanat ako a nepodcenovat vyber kvalitneho (=draheho) chirurga.

Roma83

pre Yarkka2015 -Hladaj radsej skuseneho plastickeho lekara, co sa specializuje na typ operacie ktoru ches podstupit a nie takeho co tvrdi, ze je odbornik na vsetko

Roma83

Pre Tessa79- A Klinik, Jelacicova zatvaraju,aspon urcite oddelenie plastickej chirurgie. Urcite si hladajte plastickeho chirurga inde.

Roma83

Pre Tessa79- A Klinik, Jelacicova zatvaraju,aspon urcite oddelenie plastickej chirurgie. Urcite si hladajte plastickeho chirurga inde.