Laparoskop operacia

Príspevok v téme: Laparoskop operacia
natika045

Ahojte , prosím vás viete mi poradiť? V piatok ma operovali ne slepé črevo laparoskopicky.Ešte v ten deň som sa postavila na nohy , mala som aj hadičku z brucho čo mi na druhy den dali von a ten vzduch s čím mi nafukli brucho pri op vyšiel zomňa ale ja ešte citim ako keby som tam mala vzduch :( úplne ma tlačí nad srdcom a keď chodím tak sa velmi unavým. Ale toto som pred op nemala , spravili mi aj interne vyš. a aj odber krvi a všetko je negativne :( má niekto stýmto skúsenosti? S laparoskop.op?? Prosim poradte lebo je to fakt zlý pocit DAKUJEM ZA RADY

natika045

juuuj dakujem vam aspon som sa troska ukludnila , ale fakt je to neprijemne normalne citim ako sa mi ten vzduch v bruchu pohybuje :(

delphia

si cerstvo po zasahu do organizmu, takze to, ze sa skoro unavis, je uplne ok. a co sa tyka tej bolesti-moze to byt prave tym nafuknutim- postlacali sa ti organany s plynom. ak ta to neprejde do konca tyzdna, skor by som potom podozrievala zablokovanie hrudnej chrbtice.

radana

To je uplne normalne,ze sa este skoro unavis.Ja som bola laparoskopicky operovana pred tromi tyzdnami na zlcnik,tiez mi vyberali hadicku na druhy den von,postavila som sa na nohy zhruba hodinu po prebrati z narkozy..A tie bolesti som mala tiez,bolo to vsetko take ubolene tym,ze pri laparoskopii ta nafukuju.Teraz je to uz ok,asi dva tyzdne po operacii som uz znova zacala cvicit aj zumbu a citim sa fit...