Pocet percent tuku v tele

Príspevok v téme: Pocet percent tuku v tele
Lenka123

Zdravim.Citala som,ze normalny pocet percent tuku v tele zeny je od 18-25%.Ja mam 25,3%.Mozno je tych 0,3% takmer nic,ale aj tak tomu nechapem.Som vysoka 174cm,vahu mam 64 kg,pravidelne navstevujem fitnes centru a zumba kruzok,snazim sa jest zdravo a aj tak mi vyjde,ze som na hrane.Vedeli by ste mi niekto vysvetlit preco?A co mozem urobit,aby som pocet percent tuku v tele znizila?Vopred dakujem.

Simonella

aale prosi ta tej tabulke blbej never :D ja mam takmer anorexiu, a mi vyslo ze mam nadvahu 10 kil pritom som jak tycinka chuda.... never tomu!

bibi123

Lenka123-predpokladam, ze si si tuk merala prostrednictvom vahy. Podla mna to ukazuje hluposti, takze si z toho % nic nerob.

jajka001_

hm tabulky...ved to musis vidiet sama na sebe, ci je na tebe nejaky tuk. okrem toho urcite percento je potrebne, aby si bola zdrava. cvicis, zdravo sa stravujes, neviem naco sa zbytocne trapis nejakymi tabulkami.

Simonella

len si nic neznicuj, pokial sa citis dobre.. takymto tabulkam never... a propo - ako si si vypocitala percenta tuku v svojom tele ?