co ak...

Michala11111

no to by som sa bála teda, asi by som sa s ním o tom porozprávala, že to nemôže tak prežívať, že aj ked sa dvaja rozídu treba ísť dalej...

rebellin

Neviem či by si mala ísť naplno do tohto vzťahu keď má agresívne sklony ako píšeš. Tá agresivita sa môže raz obrátiť proti tebe a potom bude neskoro. Píšeš tiež že máš pred ním rešpekt. Ako to treba chápať? Že sa ho niekedy bojíš? Ak máš dakedy z neho strach, upaľuj z tohto vzťahu čo najrýchlejšie.

jajka001_

suhlas s hviezdou, plus, nechovaj sa ako obet, nedavaj najavo strach, a proti hentakym reciam sa ohrad. ze nemas rada take reci ani zo srandy.

siskaa

ano, ako milujem ho aj vsetko, mam pred nim akysi respekt...ani neviem preco...a mozno i viem...ale....no a ano poznam ho a myslim ze v jeho slovach by bolo tak urcite viac ako polovica pravdy...:/....ma trosku agresivnejsie sklony...a toho sa fakt bojim hoci...ho miluje...:/

helpened

ja som pochopila, ale nikdy nevieš, dokedy s ním budeš, a čo potom... keď ho raz nebudeš už chcieť, musíš sa začať správať tak, aby ťa nechcel, a aby ťa on nechal, lebo ak sa s ním rozídeš normálne, tak možno sa rozlúčiš aj so svojím životom...

hviezda01

a mozno su to len reci..vacsinou to tak byva...pes,ktory steka nehryzie,a nieco pravdy na tom je....ty musis vediet,aky je,ci to mysli vazne,alebo len keca...

siskaa

hmmm........:/,,,inac nie je moj ex...ale este stale je..priatel,...tieto slova ma dost zarazili...a ja viem...preto sa bojim...:/

helpened

že je to choré, a že budem o tebe čítať v novinách alebo ťa budú ukazovať v TV novinách, lebo ťa tvoj expriateľ zabije... si v blbej situácii