Pletova kozmetika (mastna a zmiesana plet)

Anese

Ak máte problémy s pleťou mastnú ,suchu,dehydrovanú mám pristroj v spojení s kozmetikou je liekom na Vašu pleť som z TT kontakt 0944 305 375

lienka lenka

Vichy: hroza. vobec mi nezaberala. mala som normaderm denny i nocny. vyhodene peniazky.
Bioderma: zda sa mi lepsia od Vichy. pouzivam ju len tyzden tak zazraky sa este nedeju. Mam rad Sebium H2O vodu a AI krem. tusim ten krem je lepsi. vodicka je slaba. kazdemu pomaha nieco ine. mne velmi pomohla kozmetika. neni nad hlbkove vycistenie pleti u odbornika. pred mesiacom som bola prvy krat v zivote. teraz o tyzden idem znova a neviem sa dockat. moja plet bola v katastrofalnom stave. a kozna? same blbiny ako zinerit a eryfluoyd. nezabera nic. krv mam v poriadku. ziadne alergie nemam, nebyvam chora. tak preco? moj recept na zmiernenie vyrazok: raz do mesiaca navstivit kozmeticku, nebabrat si do tvare, pit vela cistej vody. a neprehanat to s kremikmi. ked miniem Biodermu tak skusim prirodne kremiky. este neviem ktore ale snad tu najdem niake odporucania ;-) pocula som o Saloos olejcekoch. vraj su ucinne.

bibina2

AAKOZMETIKA tiež z lekárne, neodoslalo mi link ale je fajn rozdelená do kategorii podla typu pleti a je cenovo dostupná už som ju mala a bola som velmi spokojná čo sa týka makeupu na mastnejšiu pleť

elsa5.5

deniska,s krémom na pleť som spokojná od loreal triple active,nivea soft,visage,pleťové mlieko od loreal,od vichy nemám vyskúšaný krém ani iné spomínané značky takže to nemôžem posúdiť,ale vzorky by ti mohli asi dať...

alexandra33

Mata, tak jednoznačne tie čo sú certifikované, napr. Weleda, Logona, Annemarie Borlind, Dado Sens. Z tych necertifikovanych a vsade dostupnych jedine Bioderma, ale to tiez nie kazdemu pomaha. La Roche je rovnaky koncern ako Vichy.

alexandra33

No ja by som Vichy vobec nedoporocuvala,osobne pracujem v labaku,kde som mala moznost testovat viacere pripravky a vichy bolo na tom co sa tyka zlozenia a obsahu chem. latok. Presla som uz roznymi znackami, kedze mat tiez mastnu plet, v minulosti som trpela aj akné. Najviac sa mi osvedcilo Dado Sens Pur Derm,ktoru kombinujem tiez s tou radou na zmiesanu plet. Pri mastnej pleti je velmi dolezite, aby sme na plet nedavali zbytocne pripravky s obsahom chemie, silikonov. Jednoducho povedané, chemické látky vytvárajú na pleti nepriepustný film, kedy sa blokujú póry, viaze sa mastnota, nasa plet nedycha a vznikajú tak zápaly, vyrazky a pod.