neviem co mam robit

ctrlf

ahoj,viem presne aký je to pocit,ja vydatá niesom,ale v 7 ročnom vzťahu,celý rok mi trvalo kým som sa odhodlala priateľovi povedať čo ma trápi,bolo to veľmi ťažké,ale nikomu neprajem tie depresie a nočné mory,výčitky,celá som sa triasla,nevedela som už ani vedľa neho pokojne zaspať..ale jednoducho som musela,som mu navarila večeru,silne ho objala a s plačom zo mňa všetko vyšlo,bolo mu veľmi smutno,no povedal že všetko bude v poriadku,nech sa netrápim,že je rád že som mu to povedala,lepšie ako by som to mala v sebe dusiť..a miluje ma dodnes,držím ti palce nech to dopadne ako to dopadne,musíš byť silná a ak ťa manžel miluje,ver mi že to pochopí,ale musí vidieť z tvojej strany že to ľutuješ a uvidíš opäť budeš šťastná

elsa5.5

nemáš napr.brata,ktorý by to vybavil?prípadne kamaráta ktorému dôveruješ?tomu manželovi by som to nehovorila ked je tak ťažko chorý,,aj rodina ti pomôže aj rodičia ťa podržia,aj presťahovanie by pomohlo,zmena čísla,len to sú zbytočné problémy,hlavne on vidí že sa bojíš...,,aspoň niekomu s rodiny to povedz aby ti to pomohli riešiť,sama to nezvládneš...

jajka001_

ked mate dobry vztah, a lubia ta, tak ta podporia. mozno ich to sklame ale urcite ti pomozu a podporia ta. na to su deti, na to je rodina.

lyle

ide mu len o sex ja k nemu uz nic necitim vyhraza sa mi ze mi rozbije rodinu detom by som to povedala ale by som ich s tym zranila mame pekny vztah vo vsetkom mi pomahaju

jajka001_

urcite sa nemozes nechat tlacit od neho do vztahu resp do sexu lebo asi o ten mu hlavne ide
nesmies sa bat
mohla by si to nahlasit na policii, ze ta obtazuje. mam pocit ze nemas v nikom oporu, preto si mu aj podlahla. potrebujes sa niekomu zverit, kto ti s tym pomoze, ako to riesit. neviem ake mas vztahy s detmi, skus im to povedat. mozno ti pomozu. neostavaj s tym problemom sama. spravila si chybu ale to je vsetko. potrebujes pomoc, nechaj si pomôcť.

lyle

som vydata 28r mam 2deti uz velke manzel je tazko chory 15rokov sa oneho staram a medzi nami nic nie je, keby som mu to povedala neviem ako by to zniesol nechcem mu ublizit ten s ktorym som ho podviedla je rozvedany je nejaky psychopat zo zaciatku nebol taky ale teraz ked idem aj do obchodu stale ma sleduje s kym sa rozpravam a s kazdym ma podozrieva som na dne a neviem ako sa ho zbavit.

nnathália09

povedz tomu chlapovi,že ti je to jedno,
možno to zaberie.
A ak to naozaj povie,s tym už aj rátaj-priprav sa na to.Ak ho ľúbiš,a on teba pochopí to-odpustí ti.
Ako dlho si vydatá??máte deti???
A ešte jedna otázka
prečo si to urobila???

elsa5.5

a čo to je za muža je slobodný?koľko má rokov?o koho sa jedná,z akého je mesta?také bububu,vydiera ťa aby si s ním bola znova a takto ťa môže vydierať stále.....,,pohroz mu políciou,on nemá rodinu?aj ty mu môžeš pokaziť život,keby k tomu aj prišlo manželovi vysvetlíš že sa to stalo 1x.......,,lenže nabudúce mu môže zasa volať a oklamať ho...