Nechut k sexu s partnerom ktoreho milujem

Príspevok v téme: Nechut k sexu s partnerom ktoreho milujem
LauraSSSS

Časom ako spavam s mojim priatelov sa mi to začína hnusit . Nedokážem sa pritom nanho pozerat je mi to nechutne dnes som dokonca potajomky pritom trochu plakala . Strašne ho milujem . Je mi to prijemne ale aj tak sa nikdy nespravím . Sama sa spravit dokažem ale sním vobec.Najradčej by som sním vlastne ani nespala ale robim to prenho a kedže to chce podstatne dost často tak podstate viac trpím ako si to užívam. Nedokážem mu to povedat lebo je mi jasne že by sme sa rozišli pretože prenho je tato čast dost podstatna a ešte by sa aj urazil kebyže zistil že som sa neurobila . Aj ho chápem.. Prosím vas mate niekto takuto skussenost?

vlado383

Mám 41 rokov a priatelka má 46 a v poslednej dobe stratila chut na sex.neviem čo sa deje posledný rok je to hrozné.

jankaaaaaaa

ten "lepsi" pripad bude ze je to vychovou.. ta zohrava velmi velku ulohu v takych veciach. ale to horsie by bolo keby mala nejaky velmi zly zazitok spojeny so sexom.. uprimne ta lutujem ze to mas take, chapem ze ju lubis, ale podla mna aj ten sex k laske velmi patri, podla mna ten cely vztah je ako skladacka a ma viacero casti, jednou z nich je aj ten sex a ked tam nejaka cast chyba tak to nieje ono.. ja by som navrhovla jednoznacne rozchod. mas nato normalny vazny dovod

Ehmkar

To iste si myslim aj ja,ale laska robi z ludi otrokov,ale to uz patri inde.Proste mne sa to zda tiez divne,ale kazdi sme nejaki,len proste som si to takto nepredstavoval a nechcem ju stratit koli"sexu" aj ked si osobne myslim,ze je to velmi dolezita sucast vztahu,ako si povedala.

Stale je toho nazoru,ze o takych veciach sa nehovori,nerobi sa to a ked sa to udeje tak sa k tomu nevracat a zabudnut nato.

Osobne si myslim,ze za to moze aj dost jej matka,vacsiu puritanku som nevidel a samozrejme vychova....je mi to blbe toto rozoberat,ale skym a kde inde,ked snou nie :(

jankaaaaaaa

keby som mala takeho partnera ako ty partnerku asi by som sa s nim rrozisla.. ved sex je normalna sucast vztahu a nie je v poriadku ak to zena alebo muz odmieta.. podla mna by mala zajst z psychologom-sexuologom

Ehmkar

Neboj,urcite si oka :)Co by som ja za take nieco dal normalne sa o tom porozpravat,ale ked stym zacnem,ze mam stym hned prestat,ze jej to vadi pocuvat.
Snazim sa byt tolerantny,ale ved som chlap a mam svoje tuzby a predstavy....

jankaaaaaaa

ja mam priatela a mam zase opacny problem. aj ked sa s nim mam stretnut tak nemam chut na sex, napr. aj ked mams voje dni tak na take daco nemyslim.. ale ked sme zrazu spolu niekde u mna doma alebo u neho... proste mam neskutocnu chut na sex, niekedy neviem na nic ine mysliet len na ten sex, neviem sa s nim bavit o nicom normalnom.. viem ze aj on je vzruseny ako kazdy muz.. ale ja neviem ci som ok :D

Ehmkar

Ivet mam 25 a sme spolu 3 roky a myslim si,ze to je stale kratka doba na to,aby bola medzi nami nejaka ta vasen.Mozno je chyba,ze som zacal neskorsie,proste bol som trocha slusnejsi ako ini a vzdy som snival o zene,ktora to somnou setko prezije a nasiel som si jednu uzasnu milu sexi babu,ktoru lubim a pritahuje ma,ale sex nenavidi ako mi to dnes povedala,dokonca mi dnes po hodinovom rozhovore povedala,ze ma moc lubi,ale,ze jej vadi,ked sa jej dotykam a dalej si asi doftipis,ale to neni len pri mne,to iste sa dialo aj s jej ex :(

Jaj ani mi nehovor,ze u vas fici takto oral,ale comu sa cudovat ved to je bezna vec,ale pre nas nie...zavidim,ale v dobrom :)

iveta5478

ehmkar - mna by zaujimali dve veci. kolko mas rokov a ako dlho ste spolu.

ja som s frajerom 4,5 roka a tiez ten sexik nemusi byt kazdy den. ako kedy. ja som nemala chut kvoli antikoncepcii. mozno je to problem aj tvojej priatelky. my sa milujeme asi tak 1x za tyzden priemerne. ale oralik funguje kazdy druhy den. frajer si uz na to tempo zvykol:)

Ehmkar

Ahoj

Toto je zaujimava situacia,ze ho milujes,ale nechces sa snim milovat.Zaklad je o vsetkom zivo diskutovat a musite dojst k rieseniu.(je pravda,ze ja som k ziadnemu rieseniu nedosiel :D )Ja mam tiez podobny problem.Ja ako mlady chlap by som si tuto uzasnu vec ako je milovanie doprial aj kazdy den,ale ona proste raz za tyzden a to musim este ja zacat a vymyslat setko sam,lezi jak ryba,ale lubm ju.Tak som sa jej pytal,ze preco to nehce robit a povedala,ze nevie,ze jej to staci raz za mesiac(veci ako predohra alebo oral tak o nich mozem len snivat,samozrejme ja sa toho dozadujem,aby som jej to mohol urobit pusou,lebo to mam rad,ale jej sa to hnusi a to nie este,aby spravila ten oral mne,neni to chore? ).Samozrejme som navrhol rozchod aj ked ju lubim,ale viem,ze dalej to bude horsie a horsie.Mozno vyzeram teraz jak chudak,ktory chce len sex,ale neni to tak.Proste som mlady a chcem si uzivat tuto super vec so zenou,ktoru lubim,ale ona nechce.A dostal sme sa k tomu,ze mozno sa jej hnusim aj ja,ale nepovie mi to,stale mi tvrdi,ze ma lubi,ale sex nepotrebuje k zivotu...ach :P

Co stym? :P