nenavidin ho ale....

Príspevok v téme: nenavidin ho ale....
kristie

Nenavidim svojho manzela tak naco snim zijem?pretoze ho aj lubim.nenavidim ho preto lebo sa kumne sprava ako k sluzke.on zaveli a ja musim splnit vybavovat veci jeho veci on sa o moje nestara.a ked protestujem tak sa vyhraza ze ma opusti urobil to uz asi 4 krat.teraz dostavam peniaze na pridel 30eur pre mna a pre syna na jedlo a pritom ocakava ze ked pride domov tak chce mat navarene maso inak je zle nedobre takze mne a malemu ostane 20eur ale zato mam kupit uz aj malemu mliecko.oblecenie sebe a malemu som nekupila uz ani nepamatam:-( on nevie kedy mam narodeniny dokonca ani synovy nic nekupi ani na vianoce.a pritom on sam sebe kupuje veci od 150eur vysie.som stoho unavena,zufala je mi do placu.NEPOTREBUJEM ABY MI NIEKTO VRAVEL ZE HO MAM NECHAT TO VIEM AJ SAMA ALE NEMAM NATO ODVAHU OSTAT SO SYNOM SAMA.POTREBOVALA SOM SA LEN VYROZPRAVAT.

elsa5.5

jedine si zisti či by si mala nárok po rozvode na polovicu peňazí z bytu,on má byt?alebo to máte pôžičku,alebo čo?to je tiež pomoc...

Simonella

fuha... ale keby si im povedala, ako to je, ze nechces s nim uz byt, ze ta len vyuziva ? urcite by ta prichylili a on by si aspon uvedomil o co prisiel...
alebo nejaka kamaratka ktorej na tebe zalezi? nic ?

kristie

zijem s rodicmi ale to su hadky denno denne takze to tiez nieje boh vie ake ruzove vyhadzuju ma odnich.takze ja uz neviem .snad by pomohlo skocit pod vlak.A BOL BY POKOJ.ano a sama byvat ist nemozem pri dnesnych cenach za podnajom ja nemam ani na chlieb nie to na podnajom.

Simonella

ako prepac, ale SI hlupa... nie zeby si mala trochu sebaucty, odisla, zacala zit sama so synom, popripade u rodicov a casom si nasla NORMALNEHO chlapa ale ty sa nechas ako dospela zena takto sprosto vyuzivat ?!!! no to je na zaplakanie...
ano teraz sa takto zmenil po svadbe.. a co bude o 5 rokov? zacne vas mlatit a ty stale ostanes s nim lebo nemas odvahu??! preboha.....
aspon to urob kvoli vlastnemu synovi ked uz ty nemas osvahu. nech ti pomoze niekto z rodiny , ak sa ho bojis...
je to nenormalne.. ved nezijeme v dobe kamennej!!!

elsa5.5

na týždeň dokonca na dva hm.....,,treba ho zobrať do obchodu ked to rozdelíš na 7 dní,ešte na 14,tak to môžeš čarovať,aspoň nejaký leták s obchodu mu ukáž na zobudenie,a s cestovinami sa neuspokojí ked tak šetrí?

anjelik9

ved sa začni vyhražať aj ty nech chlapec pochopi že nie vždy všetko musí byť len podla neho si dupni...inak ta poznamka že 30 na den je dost no smejem to jedine chlapa toto môže napadnut...