nenavidin ho ale....

Príspevok v téme: nenavidin ho ale....
kristie

Nenavidim svojho manzela tak naco snim zijem?pretoze ho aj lubim.nenavidim ho preto lebo sa kumne sprava ako k sluzke.on zaveli a ja musim splnit vybavovat veci jeho veci on sa o moje nestara.a ked protestujem tak sa vyhraza ze ma opusti urobil to uz asi 4 krat.teraz dostavam peniaze na pridel 30eur pre mna a pre syna na jedlo a pritom ocakava ze ked pride domov tak chce mat navarene maso inak je zle nedobre takze mne a malemu ostane 20eur ale zato mam kupit uz aj malemu mliecko.oblecenie sebe a malemu som nekupila uz ani nepamatam:-( on nevie kedy mam narodeniny dokonca ani synovy nic nekupi ani na vianoce.a pritom on sam sebe kupuje veci od 150eur vysie.som stoho unavena,zufala je mi do placu.NEPOTREBUJEM ABY MI NIEKTO VRAVEL ZE HO MAM NECHAT TO VIEM AJ SAMA ALE NEMAM NATO ODVAHU OSTAT SO SYNOM SAMA.POTREBOVALA SOM SA LEN VYROZPRAVAT.

Matyo

nechcem byť blbý, ale keď ti dáva 30€ na deň, tak to nie zase tak málo, dá sa za to navariť aj niečo naviac ešte kúpiť...

elsa5.5

psychologovi?skôr by som sa opýtala rodičov či tam nemôžem ísť na čas bývať aspoň na víkend a nech sa nažere kde chce,ja takýchto mužov nemôžem ani cítiť,to za čo ťa má keby ťa ešte aj ohováral,až si myslíš že ti pomôže nejaká poradňa je tá nezábudka-Google nájdeš č.,keby odišiel?len ti službu urobí,ten byt nech ti nechá a nech si len ide ty si nájdeš niekoho iného.treba si otvoriť oči lebo to nemá s láskou nič spoločného.

elsa5.5

aby nebolo peklo doma,ale stále sa nedá všetko tolerovať to si potom s tebou bude zametať ako s handrou,sa s ním o tom porozprávaj prečo tá náhla zmena ked za slobodna bol iný,ked mu nepovieš teraz tak kedy?keby to bolo v rámci šetrenia,ale on rozhadzuje,tebe nedá ani na základné veci,,teraz mu už nezostane celá výplata ale s tým mal počítať,aj na súde by mu určili vyššie výživné,od takého muža čím dalej,niečo mu povieš a ešte ti aj jednu vylepí,to sa dá od neho čakať,možno mu aj mamička rady rozdáva...,,obhliadni sa po inom mužovi s týmto budeš mať to peklo celý život.

kristie

Dakujem vsetkym za rady.urcite mate pravdu ved aj ja to viem co mam urobit ja mam v sebe nejaky blok ze ak odide moj zivot skoncil.ano mohla by som si najst ineho mam len 24r...vyhladam nejakeho psychologa po precitani vasich prispevkom som si uvdomila ze si to musim dat dokopy v hlave.nepoznate nejakeho cez internet psychologicku poradnu???keby sa dozvedel ze idem k psychologovy tak by rozniesol ze som cvok aj ked psycholog nieje psychiater..

kristie

ja viem som hlupa.nie pred svadbou bol uplne iny clovek a po svadbe bum otocka o 180stupnou.nechapem z jeho pohladu som ta zla ja....snazim sa robit ako chce aby nebolo peklo doma.

xy:)

lubis niekoho, kto setri na svojom vlastnom decku a na tebe? sa zamysli nad tym preboha. nema to s laskou nic spolocne, otvor si oci a snaz sa zabezpecit dietatu aspon aku-taku buducnost.

soffa

a taky zgrlos bol aj pred svatbou?preco si si ho brala?a nehovor ze laska je slepa..lebo nie je,mozno ta prvotna zamilovanost je slepa,ale po takom pol roku by sa ti mali otvorit oci!takze???

elsa5.5

ono je to určite ťažké opustiť ho a tak čo dalej,kamarátka to riskla ešte ked bola s ním si našla iného a teraz má kľudný a normálny život,v každom prípade aj ked s ním ostaneš nemaj s ním dalšie deti,určite si ešte mladá na to aby si znášala takéto jednanie,v budúcnosti to bude ešte horšie,skús sa poobzerať po nejakom mužovi,ale aj samej so synom by ti bolo lepšie tu je len jedna dôležitá vec bývanie,peniaze.