Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Manzel a byvala

Príspevok v téme: Manzel a byvala
vinetka

Ahojte,

mam hrozne depky a som nazurena, ze moj manzel poza moj chrbat navtivil byvalu (vydata s detmi). Nadiktoval jej vsetky nase udaje (tel. cisla, adresu) a ona nam uz stihla poslat aj pohladnicu. Rozisli sa kvoli jej nevere. On o nej vsak dodnes rozprava velmi pekne, ako o prvej laskej, svatici... Pomaly sa citim, ze ja som popri nej nula. Raz som s nou komunikovala cez chat (stale nam vypisovala) a poriadne ma sacovala. Ona je 10 rokov nezamestnana, sedi doma, nudi sa, tak kontaktuje byvalych. Manzel povedal, ze ju berie len ako kamaratku, blabla, ale vie, ze som na nu alergicka a aj tak za nou siel pokecat si o jej detickach. Co robit?

vinetka

Ahojte jajka, talentmania, ta3, Weva a ostatni, ktori ste sa snazili vniest do mojho problemu s dietatkom trochu svojho nestranneho pohladu. Bohuzial som vam neprisla napisat, ze sa konal happy end... Trvalo mi 14 mesiacov suzovania sa, prosenia, zobrania, plakania, vyhrazania sa rozvodom, nez manzel pristupil na snazenie sa o dieta. Nakoniec asi zabralo to, co mi poradila ta3 - povedala som mu, ze nebude ziadny sex, kym to nebude nechraneny sex... Snazili sme sa tristvrte roka, no nepodarilo sa nam otehotniet. Moj gynekolog mi potvrdil, ze som zdrava, plodna, ja som si robila ovulacne testy, merala bazalnu teplotu a naozaj mi vsetko vychadzalo ukazkovo. Mam 28 dnovy cyklus. Ked lekar videl, ako velmi tuzim po malom, vypisal mi ziadanku na spermiogram. Manzel to zamietol. Ba co viac, vcera sa vyjadril, ze na ziadne testy nepojde a s umelym oplodnenim nesuhlasi. Ja akurat dnes budem ovulovat, este sme styk nemali a podla mna je uz aj tak neskoro, no tento tyzden sa na mna uplne vyflakol so sexom, co sa stalo prvykrat od nasho snazenia. A ja si vlastne neviem uz predstavit sex s nim. Uz nevladzem dalej, som velmi nestastna.

jankaaaaaaaaa

vytvor si nejake tajne konto na mail a nove telfonne cislo a pis si smsky a maily na svoj mobil ako v mene nejakeho vymysleneho byvaleho. ze co povie potom tvoj manzel na to

vinetka

Manzel povedal, ze mi ani nechcel povedat, od koho dostal smsku, ale ked som sa spytala, nechcel mi klamat a ze nemusime byt najlepsie kamosky ani sa stretavat blablabla. Napisala som jej slusny mail, aby nas nekontaktovala.

vinetka

Ahojte, tak som tu bohuzial znovu. Tentoraz nam jeho byvalka vyvolavala na manzelov mobil, nastastie mal vypnute zvonenie a ked teda nikto nedvihal, tak napisala smsku, ze zela krasne Vianoce a najprv dala mena svojich dvoch deti (ake zlate, na zvracanie), potom jej a jej manzela. Ta zena je neodbytna, neviem, preco sa stale ozyva. Viem jej emailovu adresu, mam jej napisat, ze si nezelam, aby nas kontaktovala? Manzel nechape, ze mi to vadi. Mne priserne vadi ta predstava, ze s nou robil to, co so mnou a on ju obhajuje predo mnou. On hovori, ze sa strapni, ked jej napise, aby nam nepisala vianocne blahozelania. Neviem, preco nam nechce dat pokoj.

Weva

on neznie ako zly chlap - pisala si ze je velmi starostlivy a ma ta rad ako nikoho, ale totalne mu chyba zmysel pre rodinu a taky ten iny rozmer, ze clovek nemysli len na seba a svoje pohodlie, ze je tu i pre inych. Urcite si to poctivo oddrie a buduje domov pre vas dvoch, ale Ty ocividne nie si stastna :(

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.