neviem čo to je

Príspevok v téme: neviem čo to je
lubosko2011

ahojte, mam taky problem, min. rok v auguste sa mi to stalo... myslel som si že som chory - horučka, lenže to trvalo už dva tyždne tažšie sa mi dychalo, a nemal som dobru pamať , mal som rozne myšlienky, navštivil som psychologičku aj psychiatra mam lieky ale stale nič. niekedy neviem ani poriadne aky je den, nepametam si čo som robil dnes rano, neviem sa sustrediť, strašne sa bojim že už nebudem taky ako predtym, všetko robim tak že sa premaham, aj ked niektore veci sa snažim že ma bavia ale problem mam z pamatou, toči sa mi hlava a ja neviem čo všetko este, niekedy neviem ked sa rano zobudim čo je sen a realita.... je to neprijemny pocit a bojim sa že to takto nezvladnem. najprv som mal frontin len potom serlift a teraz aj orfilin a stale nič o niečo lepšie ale nič.... horšie videnie mam akoby som videl cez sklo... tak čudne mi blika pred očami ako ja neviem už ako dalej... doktory pisali že je to depresia , a tak.. ja nevem nevem nevem :(

lubosko2011

ale ja teplotu nemam... len začiatok to tak začinal.... len teraz som vygumovany... bože a čom mam robiť ja som v koncoch... už sa z toho nedostanem takto sam :( a tebe to nevadi že si v takom stave čo preto robiš...akože nepamatas svoje priezvisko??? a nič stym nerobiš?

onn

neboj ja tiez si nic nepametam a som ako vygumovany neviem kdem i hlava stoji aky je den.. zabudol som uz aj priezvysko svoje .. zabudol som kolko ma moja caja rokov zabudol som kolko mam ja rokov...
a co ? mne to nevadii... lubosko2011 strach je pre zbabelcov .. netreba sa bat

Deria

no, mne sa vidi, ze ten problem je trosku väcsi. teplota a tie sprievodne znaky, co popisujes, to nie je sranda. ked ti lekari nevedia pomoct (inac, niekedy staci zmenit doktora) by som skusila alternaivnu medicinu, poinformuj sa, casto sa nou da pomoct, aj ked lekari zlyhaju. niekedy si clovek musi bohuzial dopomoct aj sam. okrem toho, zadovaz si kvalitnu doplnkovu vyzivu, vyhybaj sa stresu, mozno by ti pomohla akupunktura, ci homeopatia.
musi to byt hnusny pocit ale cim prv to podchytis, tym lepsie. prajem ti skore uzdravenie.

lubosko2011

ale ja sa bojim že už to neprejde, ja neviem čo mam robiť, to mam stym teraz ratať že už navždy budem taky? ved to aby som potom len dožil život? ak vôbec? bože moj
a to čo je za liečenie? kolko to stoji kde to je.... akurat som sa chystal na vyšku mam 22 rokov...a život momentalne v háji :(

Onn

mas problem ... ak by si siel na 6 tyzdnove liecenie .. zdravo sa stravoval relaxoval oddychoval cvicil a mal rozne terapie ... dal by si sa do kopy a bol by si plny elanu... dnesny uponahlany svet stoji za tym .. ze z casu na cas kazdy zazije kolaps.. a ty ho prave prezivas... nemysli ti to lebo je toho na teba mozno vela