korektor na kruhy pod očami

StanleyH

pre vsetkych, korekturu treba urobit zvnutra, asi je malo kolagenu a elastanu, ktory sa vekom straca a povrchova liecba nemusi byt ucinna, ved sami pisete rozdiely v produktoch, ak to neriesite plastikou. Ak chcete vediet detail o moznostiach tak mi poslite mail , zelam vela stastia

kdejeIQ

Ja som si včera kúpila ten Garnier Roll on a zatial som spokojná.
Je tak príjemne chladivý a celkom dobre kryje, aj keď ja nejakými výraznými kruhmi pod očami netrpím. Len som chcela nejaký korektor pod oči, lebo doteraz som používala make up, ale to asi nie je najsprávnejšie.

frejko

mam podobny problem. Chcem sa vsak spitat, ci tie korektory kruhy odstrania natrvalo, alebo iba docasne ?? Som chalan a do kozmetiky sa nevyznam

Strawberryca

vyskusaj tu novinku roll on korektor od garnier :) ved za vyskusanie nic nedas...pocuvam o nom len dobre tiez sa ho chystam si kupit aj ked ja nastastie nemam vyrazne kruhy pod ocami ale narozdiel od inych korektorov obsahuje latky ktore by ti s tvojim problemom mohli pomoct :) ja osobne pouzivam Maybelline tekuty korektor a som snim spokojna stoji okolo 5€ ...

123321p

Mam podobny problem ako ty a preto ti odporucam:Astor - Rozjasňujúci korektor Age Vitality...(je tekuty)...cena je podla mna dost okolo 8€, ale urcite stoji za to!!!najlepsi aky som kedy mala:)