Extremne sucha plet

delphia

Dara, to akoze k tebe mame prist??? :D
reklama jak hovado!

ad 1/ radiofrekvencia priamo nezvysuje hydrataciu,

ad 2/ ultrazvuk? vsak to ide o povrchove ocistenie a odstranenie odumretych buniek- teda obyc. peeling, len pristrojom a nie kremom,

ad 3/ kys. hyaluronova je vyborny marketingovy tah na naplnanie vreciek vyrobcov pripravkov. ma velke molekuly a nepenetruje do hlbsich vrstiev- takze ucinok veskery ziadny :D

takze z mojho hladiska: dakujem pekne za taketo osetrenie a dokonca za 23,90! za tu cenu si radsej kupit kys. hyalur. v tobolkach a vnutorne uzivat. vysledok zarucene vacsi nez tebou ponukane osetrenie ;)

Dara564

Dobry den,ja mam naozaj extremne suchu,mam kozmeticku ktoru mi poradila znama,chodim na RADIOFREKVENCIU,plet mi ocisti ultrazvukom a platim 23,90eur,ma dermokozmetiku a poradi vhodny krem aj osetrenie,pouzivam serum kys.hyuraul.ampulka vydrzi na 160 pouzziti a stoji 27,40,nikde som este taku starostlivost a vyborne ceny nenasla,mozem nechat kontakt,0911987564 a je to v Ruzinove...treba vyskusat

mandla

mne tento problém odstránil 100% čistý za studena lisovaný mandľový olej od Natura House. Fakt doporučujem. Hlbkovo hydratuje pleť, nemastí, veľmi rýchlo sa vstrebáva ak sa nanesie na vlhkú pleť. A ten pocit je fantastický! Žiadne šupinky, sťahovanie ale pekná vyhladená a jemná pleť.

rena23

Uz som to vyriesila - objednala som si z Oriflame-u serum BioClinic a doslova nastal zazrak do 2 dni, vsetkym odporucam! :-)

xy:)

ja pouzivam oleje, pretoze plet hydratuju lepsie ako kremy.. najjednoduchsia cesta je objednat si ich rovno z netu, je dost velky vyber, ku kazdemu mas napisane na co je vhodny.

romana0210

Pleť hlavne hydratuj,nepoužívaj peeling..
Pred nakrémovaním ráno aj večer pleť tonizuj pleťovou vodou ( ružová,kamilková ). Krémy na suchú pleť - ružový, olivový,kaviarový, hroznový, nechtíkový - vyber na naturals.sk, majú ozaj kvalitné. Výborná je intenzívna hydratačná ružová maska od nich, aj tá s konezýmom Q 10. 1x v týždni ( napr.v sobotu) premasti pleť tváre, krku a dekoltu hroznovým, nechtíkovým, ružovým alebo iným pleťovým olejom. Garantujem úspech..:-)