stale to moje akne :-/

Príspevok v téme: stale to moje akne :-/
lucka987

ahojte... neviete mi niekto dat este nejaku hocijaku radu na akne? ja uz som vyskusala asi vsetko,teraz skusam antibakterialne mydlo protex a cistiaci gel od alverde...neviem kde mam zacat ja som tu uz zakladala dost tem tak len to tak zhrniem aby ste mi nepisali co nemam jest alebo co mam uzivat..pretoze dost sa obmedzujem v jedle,,vynechavam mastne slane,sladke iba ak tak keksiky nejake...nepijem mlieko ani ziadne coly nejem ani ziadne cipsy a popcorny,ziadne vyprazane syry ani pizze....denne zjem jednu az dve misky ovsenych vlociek s jogurtom, uzivam probiotika,chlorellu,zinok,vitamin A,vit. C, aloe vera ...pijem aj psyllium rano a vecer a co sa tyka kozmetiky tak pouzivam kryci krem od oriflamu a myslim ze je dobry mam ho uz dlho a neupchava mi pory...co sa tyka cistiacich gelov tak najprv som pouzivala nejaky z oriflame potom od la roche a teraz mam od alverde....kupila som si aj kokosovy olej a kazdy den vypijem nejake 3 lyzicky,aj som si tym potierala tvar na vecer v kombinacii s tea tree olejom..takisto dodrziavam aj pitny rezim pijem iba cistu vodu a zeleny caj....z dalsich trikov som skusala uz aj alpu,zihlavovy caj,obklady z repikoveho caju, med a uz mesiac skusam urinoterapiu co ma najviac stve lebo vsade som citala ako to kazdemu zabralo aj na tazke akne a mne nejak nic :-/ tak teraz skusam to mydlo protex nech mi to povysusuje vsetko ...chodim aj ku koznej uz druhy rok a co sa tyka masticiek tak som vyskusala asi vsetky..skinoren,duac,eclaran ,eryfluid,zineryt,aknemycin a neviem co vsetko....takze by som uvitala este hocijake rady co vsetko vyskusat.....a takisto hlavne sa chcem popytat ci nieje nieco aspon na zmiernenie zacervenania (z tea tree oleju som este viav cervena) pretoze ked mam make-up vyzeram celkom k svetu ale ked sa odlicim no proste des a hruza este vecer ako tak lebo vonku je tma a svetlo v izbe je ine ale rano ked sa umyjem tak mi je az zle z toho ako vyzeram same flaky cervene dokonca aj tam kde mam len upchaty por malinky , hlavne lica tie mam cele cervene a pritom lave mam celkom v pohode nemavam tam nejake extra vyrazky ale aj tak je cele cervene a na pravom tam mavam aj dost bolestive vyrazky a vsetko je to neskutocne cervene aj na miestach kde mam len nejaku malicku podkoznu vyrazku...takze uvitam kadejake rady prosim naozaj :-( uz som zufala strasne sa hanbim , stve ma to , nechodim ani s partiou na chaty ani u nikoho neprespavam,na diskoteky len vynimocne, to vsetk okoli tomuto a uz mi to lezie na psychiku :-(((

SISAMEJ

vyskusaj acylpyrin..je super..obsahuje kys. acetylsalicylovu ktora sa pridava do kozmetiky na akne!!!

rozdrob acylpirin a zmiesaj s malym mnozstvom vody a nanes na problematicke miesta. /Aby ti nepadal z tvare zmiesaj s teplou, horucou vodou , nechaj vyhcladnut a aplikuj a do rana nechaj na tvari../

kludne si mozes robit aj masku na celu tvar, ale len tak na 10-15 min.

lucka987

pocka teraz mas na mysli to ze idem prec na par dni? tomu neverim v lete chodime k moru, v zime do alp a aj tak nic mne fakt nepomaha asi nic :-(

lucka987

co sa tyka tych keksikov tak jasne vyhybam sa presne takym ze cokoladove a orieskove...hlavne bebe keksy jem tie modre su sice mliecne ale tak hadam toho mlieka tam nieje tak vela.....co sa tyka jablk tie konzumujem dost kazdy den zo dve tri....mrkvy tiez len je pravda ze ta zelenina mi mozno trochu chyba lebo vacsina sa je varena a ja si moc varit neviem,som na intraku ale ked som doma tak doma mam dist zeleniny,mamk vari hocico...a co sa tyka antikoncepcie hej aj tu som skusala je to somarina lebo po vysadeni sa to vrati a ja som mala hormony praveze v poriadku,kozna len na mne experimentovala a ja som suhlasila lebo som nevedela ze sa to po vysadeni vracia..a u mna to bolo take divne lebo vacsina bab pisala aku maju krasnu plet z HAK ale ja som mala stale problem..zlepsilo sa to sice ale aj tak to akne bolo..vysadila som ju niekedy v septembri..problem je ze v lete asi pojdem do australie a budem tam byvat asi v takych chatkach s viacerymi ludmi a uz teraz mam depky ze co tam ja budem robit sak ja sa hanbim tak vobecu kazat..na intraku ma tak vidi len spolubyvajuca aj to sa skryvam ako sa da :-(